ELASTI-Q Vitamins & Minerals s postupným uvoľňovaním, 30 tabliet

ELASTI-Q Vitamins & Minerals s postupným uvoľňovaním, 30 tabliet

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005901 , EAN: 8594059730596

ELASTI-Q Vitamins & Minerals s postupným uvoľňovaním, 30 tabliet

Elasti-Q Vitamins & Minerals s postupným uvoľňovaním, 30 tabliet

Popis:

Elasti-Q® Vitamins & Minerals s postupným uvoľňovaním – doplnok stravy pre tehotné a dojčiace ženy, ktorý ako jediný na trhu ponúka tablety so systémom postupného uvoľňovania účinných látok. Vďaka tomu zaisťuje ich optimálne vstrebávanie, a vďaka tomu aj efektívnejšie využitie všetkých vitamínov a minerálov vo výrazne dlhšom časovom úseku. Stačí užívať iba 1 tabletu denne!

Elasti-Q® Vitamins & Minerals má výnimočné a unikátne zloženie, ktoré prispieva k normálnej syntéze DNA (zinok), k normálnemu rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva (kyselina listová) a zároveň sa podieľa na procese delenia a diferenciáciu buniek (kyselina listová a zinok) . Obsahuje kombináciu látok, ktoré prispievajú k normálnej tvorbe červených krviniek (vitamín B12 a B6) a hemoglobínu (železo a vitamín B6).

Pravidelným užívaním prípravku ELATA-Q® Vitamins & Minerals dochádza k zníženiu vyčerpania a vyčerpaní, k normálnej funkcii imunitného systému (vitamín C a B12) ak normálnemu vstrebávanie železa (vitamín C) a vápnika (vitamín D). Ďalšie vitamíny a minerály majú blahodarný účinok na stav zubov (vitamín D), nechtov a vlasov (zinok) a na vzhľad kože (zinok). Elasti-Q® Vitamins & Minerals zaisťuje prísun základných vitamínov a minerálov prínosných pre obdobie, keď plánujete tehotenstvo, v jeho priebehu a aj pri dojčení. Jednotlivé zložky tohto multiminerálneho a multivitamínového prípravku sú koncipované s ohľadom na hormonálne zmeny v organizme ženy.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader