ELASTI-Q Exclusive telový krém proti striám 150ml

ELASTI-Q Exclusive telový krém proti striám 150ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005895 , EAN: 8594059730459

ELASTI-Q Exclusive telový krém proti striám 150ml

Elasti-Q Exclusive telový krém proti striám 150ml

Popis:

Najpredávanejší prípravok na prevenciu strií v SR * Elasti-Q® Exclusive telový krém pôsobí proti striám nielen v oblasti bruška, ale tiež stehien, bokov a v ďalších problematických partiách. Má veľmi príjemnú parfumáciu, výborne hydratuje pokožku, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film.

Tento unikátny prípravok svojim zložením a účinnosťou naväzuje na jedinečný telový krém Elasti-Q® Original k prevencii strií. Navyše je doplnený o ďalšie účinné látky, ktoré priaznivo pôsobia na už vzniknuté strie. Elasti-Q® Exclusive telový krém: účinný v prevencii vzniku strií priaznivo pôsobí na už vzniknuté strie hydratuje a vyživuje pokožku príjemná vôňa a rýchla vstrebateľnosť účinný aj na pooperačné alebo po úrazoch vzniknuté jazvy

Strie (niekedy tiež pajazvičky) vznikajú pri nadmernom napínaní pokožky. Tieto nevzhľadné jazvičky sa vyskytujú najčastejšie na bruchu, bokoch, prsiach, stehnách a bedrách. Ak ste sa s ich výskytom už stretla, telový krém proti striám Elasti-Q® Exclusive zaistí Vašej pokožke optimálnu výživu, vďaka ktorej na nej budú strie menej znateľné.

Elasti-Q® Exclusive telový krém patrí medzi najžiadanejšie farmaceutickú kozmetiku určenú na problémy so striami, a to predovšetkým vďaka štyrom vysoko účinným látkam, ktoré obsahuje – elastín, D-panthenol, kyselina hyalurónová a vitamín E. Elasti-Q® Exclusive telový krém si kladie za cieľ prinášať ženám radosť, pôvab a krásu v každom veku.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader