Loading
Loading

DUREX Play Masážny gél 2v1 s Aloe Vera 200 ml

DUREX Play Masážny gél 2v1 s Aloe Vera 200 ml

skladom

Dlhodobo znížená cena 7,29 € 10,99 €

Kód: F009724 , Dodávateľský kód: 8130566 , EAN: 5038483269626 , Značka: Durex

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

DUREX Play Masážny gél 2v1 s Aloe Vera 200 ml

Lubrikačný gél Play s výťažkami z aloe vera plní hneď dve funkcie a vo vašom milostnom živote si iste nájde svoje miesto. Môžete ho použiť ako lubrikant a nemusíte sa obávať, že by obmedzil vaše sexuálne hrátky, pretože je jedlý. Navyše ho môžete použiť ako masážny gél pre masáž, ktorá bude skvelou predohrou pre vaše vášnivé milovanie. Masážny gél je navrhnutý pre možnosť každodenného príjemného milovania. Doprajte si masážny gél s výťažkami z aloe vera!

Vyskúšajte gél pre jemnú a vzrušujúcu masáž a potom využite jeho lubrikačné schopnosti. Získate nové skúsenosti v oblasti zlepšovania sexuálneho života a navyše zažijete nádherné milovanie.

Masážny gél Play je na báze vody a je jedlý, nemusíte sa teda obávať použiť ho po celom tele aj tam, kde budete partnera bozkávať. Vylepšite svoje sexuálne zážitky o zmyselné potešenie z kĺzajúcich tiel a príjemne vzrušujúce masáže!

Použitie:

Odstráňte viečko, jemne stlačte a plynule masírujte vytúžené miesto.

Play Sensual Massage 2 in 1 je rozpustný vo vode a ľahko sa vymýva. Nelepí a nezanecháva škvrny. Radšej sa vyhnite kontaktu s očami. V prípade podráždenia, prestaňte lubrikant používať. Pokiaľ podráždenie pretrvá alebo je potrebné zakaždým použiť ešte viac lubrikantu, poraďte sa s lekárom.

Spotrebujte do 3 mesiacov od prvého otvorenia. Skladujte radšej mimo dosahu detí.

„Tento produkt je v Európskej únii certifikovaný autorizovanou osobou SGS CE0120 ako zdravotnícka pomôcka v súlade so smernicou 93/42 / EHS o zdravotníckych pomôckach, a to výhradne pre zmiernenie vaginálnej suchosti a nepríjemných stavov v intímnych partiách. Ďalšie nezdravotnické použitia priradené tomuto prostriedku nespadajú do rámca certifikácie CE a užívatelia by si mali vždy uvedomovať, že použitie produktu a / alebo jeho bezpečnosť neboli pre tieto účely orgánom SCG hodnotené.“

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader