DR.BROWN'S Dojčenská fľaša Standard sklenená Duopack (2x120ml)

DR.BROWN'S Dojčenská fľaša Standard sklenená Duopack (2x120ml)

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F013180 , EAN: 072239001639

DR.BROWN'S Dojčenská fľaša Standard sklenená Duopack (2x120ml)

DR.BROWN'S Doj­čenská fľaša Standard sklenená Duopack (2×120ml)

Popis:

Dojčenská fľaša Dr. Brown 's bola navrhnutá lekárom. Redukuje výskyt koliky, grganie, vracanie a nadúvanie vďaka zníženému negatívnemu tlaku a vzniku vzduchových bublín. Pomáha zachovávať vitamíny D, C, A, E a tuky vďaka preukázateľne nižšia oxidácii. Nedochádza k tvorbe vákua – kŕmenie je podobné ako pri dojčení s unikátnym patentovaným vnútorným systémom nasávania vzduchu.

Vlastnosti:

  • Patentovaný systém s vnútorným prietokovým ventilom eliminuje vákuum a vznik vzduchových bublín. Vzduch vchádza do hrdla fľaše a je odvádzaný priamo cez systém vnútorných prietokových ventilov
  • Vzduch prechádza trubicou ventilu mimo toku mlieka smerom ku dnu fľaše.
  • Dieťa je kŕmené pohodlnejšie, pretože ventil umožňuje sanie bez nežiaduceho negatíva – vákua alebo diskomfortu z prijímaných vzduchových bublín, čo pomáha redukovať koliku, grganie a nadúvanie. Ventily zabraňujú zmiešaniu mlieka so vzduchom a tvorbe bublín, vákuovému tlaku a zablokovanie cumlíka.
  • Mlieko alebo výživa voľne tečie cez cumlík a vzduch je odvádzaný nahor smerom ku dnu fľaše. Tento pozitívny tlak eliminuje zablokovaniu cumlíka a pomáha znížiť nepríjemný vnútroušná tlak.

Balenie:

Každá fľaša Dr. Brown 's obsahuje v balení dvojdielny patentovaný vnútorný ventil, silikónový cumlík (stupeň 1), čistiaca kefka a návod na použitie.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader