DR.BROWN'S Dojčenská fľaša Standard 250ml

DR.BROWN'S Dojčenská fľaša Standard 250ml

DR.BROWN'S Dojčenská fľaša Standard 250ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F013203 , EAN: 072239002551

DR.BROWN'S Dojčenská fľaša Standard 250ml

DR.BROWN'S Doj­čenská fľaša Standard 250ml

Popis:

Dojčenská fľaša Dr. Brown 's bola navrhnutá lekárom. Redukuje výskyt koliky, grganie, vracanie a nadúvanie vďaka zníženému negatívnemu tlaku a vzniku vzduchových bublín. Pomáha zachovávať vitamíny D, C, A, E a tuky vďaka preukázateľne nižšia oxidácii. Nedochádza k tvorbe vákua – kŕmenie je podobné ako pri dojčení s unikátnym patentovaným vnútorným systémom nasávania vzduchu.

Vlastnosti:

  • Patentovaný systém s vnútorným prietokovým ventilom eliminuje vákuum a vznik vzduchových bublín. Vzduch vchádza do hrdla fľaše a je odvádzaný priamo cez systém vnútorných prietokových ventilov
  • Vzduch prechádza trubicou ventilu mimo toku mlieka smerom ku dnu fľaše.
  • Dieťa je kŕmené pohodlnejšie, pretože ventil umožňuje sanie bez nežiaduceho negatíva – vákua alebo diskomfortu z prijímaných vzduchových bublín, čo pomáha redukovať koliku, grganie a nadúvanie. Ventily zabraňujú zmiešaniu mlieka so vzduchom a tvorbe bublín, vákuovému tlaku a zablokovanie cumlíka.
  • Mlieko alebo výživa voľne tečie cez cumlík a vzduch je odvádzaný nahor smerom ku dnu fľaše. Tento pozitívny tlak eliminuje zablokovaniu cumlíka a pomáha znížiť nepríjemný vnútroušná tlak.

Balenie:

Každá fľaša Dr. Brown 's obsahuje v balení dvojdielny patentovaný vnútorný ventil, silikónový cumlík (stupeň 1), čistiaca kefka a návod na použitie.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader