DOVE Gentle set darčekový balíček

DOVE Gentle set darčekový balíček

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F009628 , EAN: 8710908115905

DOVE Gentle set darčekový balíček

DOVE Gentle kazeta

Dove ECO7 Gentle Exfoliating:

Peelingový sprchový gél Dove Gentle Exfoliating vďaka svojmu zloženiu s mikročasticami napomáha pokožku nielen dôkladne očistiť, ale zároveň zjemniť a zregenerovať. Vytvára bohatú krémovú penu a vďaka technológii Nutrium Moisture zanechá vašu pokožku hydratovanú. Pravidelné používanie peelingového sprchového gélu pokožku zbavuje odumretých buniek a tá sa tak stáva čistejšie a sametovější.

Essential Nourishment BL:

Telové mlieko Dove Essential Nourishment obsahuje unikátnu technológiu DeepCare Complex s bohatým esenciálnym olejom a niektorými pokožke prirodzenými lipidy, ktoré hydratujú a vyživujú pokožku do hĺbky *. Účinnej starostlivosti pre dlhotrvajúci krásnu a hebkú pokožku. * vrchná vrstva pokožky (stratum corneum)

DOVE krémová tableta Gentle Exfoliating:

Krémová tableta Dove Gentle Exfoliating obsahuje ¼ hydratačného krému a zanecháva pokožku celého tela vyživenú. Navyše vďaka svojmu zloženiu s mikročasticami zároveň napomáha zjemniť a zregenerovať pokožku. Pravidelné používanie peelingové krémovej tablety zbavuje pokožku odumretých buniek a tá sa tak stáva čistejšie a sametovější.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader