Loading
Loading

DONE BY DEER Hrazdička na hranie - ružová

DONE BY DEER Hrazdička na hranie - ružová

Varianty

skladom

V časovo obmedzenej akcii za 90,00 € 99,95 €

Akčná cena končí 16.8.2020 alebo pri vypredania zásob.

Kód: F058115 , Dodávateľský kód: 40721 , EAN: 5712643407218 , Značka: Done by Deer

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

DONE BY DEER Hrazdička na hranie - ružová

Víťazný produkt prestížnej ceny RED DOT AWARD v kategórii Product Design 2016!

Voľne stojaca hrazdička, ktorú môžete umiestniť kdekoľvek v priestore Vášho domova. Je nastaviteľná ako do šírky, tak do výšky a bude úplne vyhovovať potrebám Vášho dieťatka aj Vám. Roztomilé hračky na hrazdičke na sebe majú zrkadlá, vydávajú zvuky a stimulujú zmysly Vášho dieťaťa.

Unikátna hracia hrazdička Done by Deer, získala prestížne ocenenie RED DOT AWARD v kategórii Product Design 2016! Hrazdička zvíťazila medzi viac ako 5214 produkty z 57 krajín sveta. Iba výrobky, ktoré sa výrazne odlišujú a majú vynikajúci dizajn, dostanú žiadané ocenenie od medzinárodnej poroty Red Dot Award.

Myšlienkou projekčného tímu Done by Deer bolo vytvoriť unikátne a flexibilné hracie centrum pre bábätká, ktoré nevyžaduje žiadnu podložku či pripevnenie. Výsledkom je ocenená voľne stojaca hrazdička, ktorá môže byť umiestnená kdekoľvek, napr. podlaha, posteľ, pohovka, na prebaľovacom pulte aj v postieľke. Hrazdička rozvíja nielen predstavivosť našich najmenších, ale zároveň je aj moderným dizajnovým kúskom v domácnosti.

Šírku a výšku hrazdičky možno ľubovoľne nastaviť. Hračky, ktoré sú súčasťou budú chrastit a šuchotať pri každom dotyku a stimulovať tak detské zmysly, použité zrkadlo zase priláka pozornosť malých detských očí. Hrazdička je mäkká a bezpečná pre najmenšie bábätká, stojí pevne na svojich dvoch nohách a zároveň je veľmi flexibilný a prenosná, takže ju môžete ľubovoľne premiestňovať z miesta na miesto.

Objavte očarujúce svet Done by Deer a vytvorte si Happy Home štýl. Všetky produkty Done by Deer sa vyznačujú inovatívnym dizajnom, originalitou, sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov a 100% nezávadné.

- Vek: + 0m

- Materiál: 50% bavlna, 50% polyester

- Čistenie: Utierajte mäkkou vlhkou handričkou. Nemožno prať v práčke.

- Rozmery: W45–80 cm H40–48 cm x 22 cm

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader