DOMESTOS 24h PLUS Pine Fresh 750ml

DOMESTOS 24h PLUS Pine Fresh 750ml

skladom
cena: 2,59 €

Kód: F008825 , EAN: 5996037079797

DOMESTOS 24h PLUS Pine Fresh 750ml

Domestos 24 H Plus Pine Fresh s vôňou ihličnanov je tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne. Domestos je možné používať v celej domácnosti, a to ako v neriedenom stave, tak riedený s vodou.

  • Ředěný Tekutý Domestos 24 H Plus je možné použiť na podlahy, obkladačky, umývadlá, pracovné aj iné väčšie plochy v domácnosti a taktiež na bielenie bielizne. Vhodný je aj pre čistenie a dezinfekciu upratovacích pomôcok.
  • Neředěný Tekutý Domestos 24 H Plus je ideálna na čistenie a dezinfekciu toalety, odtoku vane a kuchynského drezu.

Vďaka svojmu hustému zloženiu priľne Domestos 24 H Plus lepšie k povrchu toaletnej misy a obmedzuje tak množenie baktérií aj po spláchnutí. Pri každodennom používaní chráni Domestos 24 H Plus celý deň pred baktériami uvoľnenými z toalety do ovzdušia a zároveň bojuje proti mikróbom v domácnosti. Zabíja všetky známe druhy baktérií.

Návod na použitie:

  • Neriedený:

Záchodovej misy a toalety: aplikujte pod okraj (cca 80 ml) a nechajte pôsobiť cez noc pre účinnú likvidáciu mikroorganizmov a odstránenie škvŕn. Kuchyňa / kúpeľňa odtoky: pre dezinfekciu a odstránenie nepríjemného zápachu nalejte do odtoku a nechajte 5 minút pôsobiť. Umývadla: nalejte do odtoku a prepadu a nechajte 5 minút pôsobiť, potom dôkladne prepláchnite.

  • Riedený: (1 viečko = 15 ml)

Podlahy a pracovné plochy: pridajte 60 ml prípravku Domestos do 5 l vody. Nepoužívajte neriedený na podlahy. Hubky a handričky na riad: pridajte 30 ml prípravku Domestos do vedra naplneného do polovice vodou a namočte. Bielenie bielizne: pridajte 20 ml prípravku Domestos do 5 litrov vody a namočte cez noc, potom dôkladne vyplákajte. Nepoužívajte na farebnú bielizeň, hodváb, vlnu či iné jemné tkaniny. Do septických nádrží pridajte 20 ml. Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Balenie: 750 ml

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader