DETOA Krtko rybárom

DETOA Krtko rybárom

skladom
cena: 11,19 €

Kód: F014125 , EAN: 8593547132225

DETOA Krtko rybárom

Spoločenská hra s Krtkom a rybičkami. Zábavná magnetická hra pre deti na sústredenie, motoriku a trpezlivosť. Cieľom hráča je pochytať čo najviac rybiek v čo najkratšom čase. Dno krabice, do ktorej sa umiestni papierová vložka, slúži zároveň ako rybník. Balenie obsahuje 2 prúty s magnetom, 9 „rybiek“ s kovovými krúžkami, návod.

Krtko je najobľúbenejší česká kreslená postavička, známa z 63 filmov a radu knižiek. Nerozlučný kamarát mnohých generácií u nás i vo svete. Autorom je veľmi populárny český výtvarník pán Zdeněk Miler, ktorý prvý príbeh s Krtkom nakreslil už v roku 1956.

Tradičný český výrobca drevených hračiek firma DETOA, je zárukou vysokej kvality a spracovania drevených výrobkov. Drevené hračky firmy Detoa sa radí medzi najkvalitnejšie a najestetickejšie drevené hračky, ktoré sú v súčasnosti na európskom a domácom trhu dostať. Nákupom hračiek povediete svoje deti k rozvoju motorických schopností, estetickému cíteniu a kladnému vzťahu k prírodnému materiálu – drevu.

Špecifikácia:

Veľkosť rybičiek: 55 – 100mm Rozmery balenia (š v h): 29,5 × 20 × 6cm Obsah balenia: 9× rybičky rôznych veľkostí 9× očká 2× prút

Hra je vhodná pre deti od 3 rokov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader