DERYAN Sunny Bebe cestovná postieľka - zelená

DERYAN Sunny Bebe cestovná postieľka - zelená

DERYAN Sunny Bebe cestovná postieľka - zelená

skladom

cena: 94,10 €

Kód: F007626 , EAN: 2156887524615

Deryan Sunny Bebe cestovná postieľka – zelená

Popis:

Detská cestovná postieľka je kompaktný postieľka / stan, váži len 2,5 kg, veľmi ľahko sa prenáša.

Okrem toho, že ľahká, Sunny Bebe cestovná postieľka poskytuje ďalšiu ochranu proti slnku a hmyzu. Je ideálne, keď navštívite vaši rodičia, rodinu alebo priateľov a chcete len nechať vaše dieťa spať pokojne. Je tiež ideálny pri návšteve pláže, pre použitie vo vašej záhrade, alebo na dovolenku.

Tento model je dodávaný s možnosťou vetrania sieťoviny okolo spodnej strane. Poskytuje vetranie tiež umožňuje lepšiu vizuálny kontakt rodič – dieťa

 Veľmi jednoduché použitie a neuveriteľne užívateľsky príjemný, sú slová, ktoré najlepšie popisujú Sunny Bebe cestovné postieľku. Sunny Bebe cestovná postieľka môže byť pripravená na použitie za 2 sekundy. Počas 8 sekúnd Sunny Bebe zložíte do prenosnej tašky. Sunny Bebe postieľka zaberá minimum priestoru a je ultraľahká.

Materiály použité v stane, sú nehorľavé a ponúkajú o 50% ochranu proti UV žiareniu. Stan má dvojité dno, do ktorého sa vkladá samo-nafukovací matrac. To je bezpečnostné opatrenie, ktoré zabránili dieťaťu dostať pod nafukovací matrac. Vzhľadom k tomu, stan je širší, než je jeho výška, to je extrémne stabilný. Moskytiérou má priemer menší ako 1 mm, zaručuje ochranu pred hmyzom

Ocenenie:

Deryan Sunny Bebe majú skúšobnými ocenenia: NF EN1466 + A, EN71–1–2–3, NF EN1888 a 91–1292

Sunny Bebe postieľka je malá a kompaktná, ale spĺňa všetky vaše potreby. Či už ste v hoteli, na pláži, alebo s rodinou, budete mať vždy svoj vlastný cestovný postieľku / stan po ruke. Stan chráni vaše dieťa proti škodcom a hmyzu. Materiály použité v cestovnej postieľka a jeho konštrukciu, aby bolo veľmi ľahké dôkladné čistenie.    Postieľky pre deti od DERYAN boli patentované po celom svete a sú navrhnuté v Holandsku. Nafukovací matrac, spací podložka a postieľka zabalené v malej kompaktnej taške.

Je to ideálne lôžko pre moderné rodičov.

Rozmer balenia a špecifikácie:

 - Rozmery: 120 cm x 70 cm x 60 cm  - Hmotnosť: +/- 2,5 kg  - U vekové kategórie: +/- 0 až 3,5 roky  - Dodáva sa s nafukovací matrac, spací podložka a prenosná taška.  - K dispozícii v 3 farbách.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader