DERYAN Sunny Babybox cestovná postieľka - zelená

DERYAN Sunny Babybox cestovná postieľka - zelená

DERYAN Sunny Babybox cestovná postieľka - zelená

skladom

cena: 62,70 €

Kód: F007629 , EAN: 3105844231553

Deryan Sunny Babybox cestovná postieľka – zelená

Popis:

detská cestovná postieľka je kompaktný postieľka / stan, váži len 1 kg, veľmi ľahko sa prenáša.

Okrem toho, že ultra ľahká, Sunny Babybox cestovná postieľka poskytuje ďalšiu ochranu proti slnku a hmyzu. Je ideálne, keď navštívite vaši rodičia, rodinu alebo priateľov a chcete len nechať vaše dieťa spať pokojne. Je tiež ideálny pri návšteve pláže, pre použitie vo vašej záhrade, alebo na dovolenku.

Tento model je dodávaný s možnosťou vetrania sieťoviny okolo spodnej strane. Poskytuje vetranie tiež umožňuje lepšiu vizuálny kontakt rodič – dieťa

Veľmi jednoduché použitie a neuveriteľne užívateľsky príjemný, sú slová, ktoré najlepšie popisujú Sunny Babybox cestovné postieľku. Sunny Bebe cestovná postieľka môže byť pripravená na použitie za 2 sekundy. Počas 8 sekúnd Sunny Babybox zložíte do prenosnej tašky. Sunny Bebe postieľka zaberá minimum priestoru a je ultraľahká.

Materiály použité v stane, sú nehorľavé a ponúkajú o 50% ochranu proti UV žiareniu. Stan má dvojité dno, do ktorého sa vkladá samo nafukovací matrac. To je bezpečnostné opatrenie, ktoré zabránili dieťaťu dostať pod nafukovací matrac. Vzhľadom k tomu, stan je širší, než je jeho výška, to je extrémne stabilný. Moskytiérou má priemer menší ako 1 mm, zaručuje ochranu pred hmyzom

Deryan Sunny Babybox majú skúšobnými ocenenia: NF EN1466 + A, EN71–1–2–3, NF EN1888 a 91–1292

Sunny Babybox postieľka je malá a kompaktná, ale spĺňa všetky vaše potreby. Či už ste v hoteli, na pláži, alebo s rodinou, budete mať vždy svoj vlastný cestovný postieľku / stan po ruke. Stan chráni vaše dieťa proti škodcom a hmyzu. Materiály použité v cestovnej postieľka a jeho konštrukciu, aby bolo veľmi ľahké dôkladné čistenie.   

Postieľky pre deti od DERYAN boli patentované po celom svete a sú navrhnuté v Holandsku. Nafukovací matrac, spací podložka a postieľka zabalené v malej kompaktnej taške.

Je to ideálne lôžko pre moderné rodičov.

Rozmer balenia a špecifikácie:

 - Rozmery: 98 cm x 52 cm x 36 cm  - Hmotnosť: +/- 1 kg  - U vekové kategórie: +/- 0 až 1,5 rokov  - Dodáva sa s nafukovací matrac, spací podložka a prenosná taška.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader