CYBEX Pallas-FIX autosedačka (9-36kg) 2016 Cobblestone

CYBEX Pallas-FIX autosedačka (9-36kg) 2016 Cobblestone

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F015602 , EAN: 4250183709610

CYBEX Pallas-FIX autosedačka (9-36kg) 2016 Cobblestone

CYBEX Pallas-FIX autosedačka (9–36kg) 2016 Cobblestone

Popis:

Dve autosedačky v jednej – CYBEX Pallas-fix možno používať viac ako 11 rokov. V skupine 1 je autosedačka vybavená nastaviteľným bezpečnostným pultom, ktorý sa podobá nafúknutému airbagu. Sila nárazu je prenášaná cez celú jeho plochu a je redukovaná náraz-pohlcujúcimi materiály autosedačky. Pre deti vo veku cca 3 a viac rokov možno autosedačku jednoducho premeniť na víťaznú autosedačku v skupine 2/3, CYBEX Solution X-fix. Pripojenie ISOFIX ešte vylepšuje bezpečnosť a stabilitu autosedačky, ktorá Je kompatibilný tiež s vozidlami bez pripojenia ISOFIX.

Bezpečnosť bez obmedzenia:

Nastaviteľný bezpečnostný pult znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzenia dieťaťa (patentované).

Sila čelného nárazu je prenášaná cez bezpečnostný pult a absorbovaná pomocou jeho náraz pohlcujúcich materiálov. Tento systém sa podobá nafúknutému airbagu a v prípade nehody napomáha výrazne redukovať silu nárazu. Bezpečnostný pás vozidla neublíži dieťaťu, zatiaľ čo jeho citlivá hlava, krk, ramená a vnútorné orgány sú chránené. Novo navrhnutý nastaviteľný bezpečnostný pult (patentované) možno prispôsobiť pre čo najväčšie pohodlie dieťaťa. Pult navyše poskytuje viac slobody pohybu pre hornú časť tela a v porovnaní s bežným 5-bodovým systémom pásov poskytuje maximum bezpečia, predovšetkým v prípade čelného nárazu.

2v1 možno používať viac ako 11 rokov:

Táto autosedačka rastie spolu s dieťaťom a je ju preto používať viac ako 11 rokov. V skupine 1 sa používa bezpečnostný pult, ktorý sa podobá nafúknutému airbagu a v prípade nehody chráni pred zranením krku bez obmedzenia pohybu dieťaťa. Pre deti vo veku cca 3 roky a viac sa autosedačka ľahko premení na autosedačku skupiny 2/3 zo série Solution.

Ochrana pri bočnom náraze:

Lineárny ochrana pri bočnom náraze (LSP System) poskytuje viac bezpečia v prípade bočného nárazu.

Lineárny ochrana pri bočnom náraze (LSP System) systematicky absorbuje silu bočného nárazu v lineárnej sérii reakcií využívajúcich ramenné a hlavové protektory. V rovnaký moment je kinetická energia tela, spôsobená nárazom, absorbovaná vo veľmi skoré fáze a hlava dieťaťa je aktívne vedená do bezpečnej pozície.

Komfortné polohovacie funkcie:

Zaisťuje uvoľnenú a pokojnú cestu

V Skupine Aj je autosedačka Pallas vybavená funkciou jednoducho ovládateľného polohovania, nastaviteľného iba jednou rukou spredu sedačky.

3 pozičný polohovacie opierka hlavy:

3-pozičný polohovacia opierka hlavy chytro zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku.

Firmou CYBEX patentovaná 3-pozičný polohovacia opierka hlavy zaručuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu. Táto revolučná technológia presúva ťažisko hlavy dieťaťa mierne dozadu a zabraňuje tak jej prepadnutiu počas spánku. V prípade bočného nárazu zostáva hlava v bezpečnej zóne autosedačky, ktorá zabezpečuje optimálnu ochranu. Patentovaná 3-pozičný opierka hlavy navyše ponúka pohodlnejšie pozície pre spánok a zaisťuje tak bezpečnú a pokojnú cestu.

Vlastnosti:

  • 11 polôh výškovo nastaviteľné hlavové opierky
  • Nastaviteľný sklon chrbtovej opierky
  • Zosilnené bočné strany
  • 3-pozičný náklon hlavovej opierky (ako Solution X)
  • L.S.P. System na ochranu proti priamemu bočnému nárazu (ako Solution X)
  • Snímateľný prací poťah
  • Dĺžka x Šírka x Výška: 49 × 48 × 72 cm
  • Váha: 11 kg

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader