CITYGRIPS Ochrana na kočík double - Chevron Navy Solid

CITYGRIPS Ochrana na kočík double - Chevron Navy Solid

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F000774 , EAN: 854013003295

CITYGRIPS Ochrana na kočík double - Chevron Navy Solid

Citygrips Ochrana na kočík double – Chevron Navy Solid

Popis:

Štýlové a pohodlné chrániče na rukoväť akéhokoľvek kočíka, slúžiace ako prevencia a ochrana pred každodenným opotrebovaním. Ďalej sú tiež určené všetkým, čo chcú, aby ich kočík vynikal. Vďaka použitiu Citygrips sa vyhnete špinavým a spoteným rukám. Ďalšou výhodou je tiež možnosť prania.

Sarah Jessica Parker, Tori Spelling, Tifanny Thiessan aj ďalšie slávne mamičky návleky na rukoväti Citygrips milujú. Sú inovatívnym riešením, ktoré zahýbalo svetom mamičiek a maximálne spríjemnilo prechádzky s kočíkom – už žiadne otlačené, ulepenej a špinavé ruky od nepohodlných rukovätí na kočíku, s tým je odo dneška koniec. Mäkučké, pohodlné návleky si zamilujete okamžite pri prvej prechádzke s kočíkom a už ich nebudete chcieť pustiť (a to doslova). Stačí ich len navliecť na klasické rukoväti kočíka a je hotovo.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Jednoduché a rýchle upevnenie na rukovät kočíka
  • Vyrobené z odolného materiálu
  • Štýlové vzory, aby Váš kočík vynikal
  • Možnosť prania v práčke
  • Obľúbený doplnok celebrít

O značke:

Značka Citygrips:

Poslaním značky je vytvoriť inovatívne, cenovo dostupné a štýlové produkty, ktoré uľahčujú život rodičom.

Ako začal príbeh Citygrips?

Všetko začalo jedného horúceho letného dňa v New Yorku. Mamička a zakladateľka značky Camie Gontier si ako vždy vyrazila na prechádzku s kočíkom a jej malým bábätkom. Po nejakej dobe strávenej prechádzaním po Central parku si uvedomila, že je tlačenie kočíkov holými rukami veľmi nepohodlné a po niekoľkých hodinách aj bolestivé. Ihneď tak prišiel nápad na riešenie tohto problému.

Onedlho tak vznikol vôbec prvý prototyp výrobku Citygrips, ktorý spĺňal všetky požiadavky Conie. Výrobok musel byť mäkký, trvanlivý, štýlový a umývateľný. Pri ďalšej prechádzke si prototypu všímalo čím ďalej tým viac mamičiek a Conie len tak tak stíhala vybavovať zákazky prichádzajúce z celého New Yorku. Sláva Citygrips sa čoskoro rozniesla aj do iných miest Ameriky a značka čoskoro prenikla aj do Európy a Slovensko.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader