Loading
Loading

CHILLY Vlhčené obrúsky Delicate (12 ks)

CHILLY Vlhčené obrúsky Delicate (12 ks)

nedostupné
Bežná cena: 2,99 €
akčná cena: 2,49 €

Kód: chilly44881 , EAN: 8002410032345 , Značka: Chilly

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

CHILLY Vlhčené obrúsky Delicate (12 ks)

Nové intímne obrúsky Chilly si vďaka praktickému baleniu vždy zachovajú sviežosť a vlhkosť, sú diskrétnym spoločníkom, ktorého si môžete v kabelke vziať kamkoľvek so sebou, či už ste na cestách, v práci alebo na dovolenke.

Vďaka prírodným zložkám (Aloe a Hamamelis) a novému jemnejšiemu tkaniu zabezpečia intímne obrúsky Chilly Delicate nielen intímnu ochranu, ale aj jemnosť a citlivosť v každom okamihu dňa.

Zloženie a špecifikácie výrobku:

  • Aloe Barbadenis – známe od staroveku, bolo vždy používaná pre svoje zvláčňujúce, upokojujúce a hydratačné účinky na ochranu a udržiavanie vyváženej hydratácie pokožky.
  • Hamamelis Virginiana – rastlina, ktorej zmäkčujúci extrakt bol vždy cenený: domorodí Američania využívali jej schopnosť hojenia, od 19. storočia potom listy Hamamelis používali európski osadníci pre jej upokojujúce vlastnosti ako liek na negatívne účinky slnka. Je vhodná najmä na začervenanie a podráždenie.
  • Kyselina mliečna – pomáha udržiavať pH stabilné na kyslých hodnotách, typických pre oblasť vonkajšieho genitálu, avšak bez toho, aby zasahovala do stavu vnútorného prostredia vagíny.
  • pH 5 – je dôležité používať intímny čistiaci prípravok, ktorý je mierne kyslý, s pH okolo 5, aby bola rešpektovaná normálna fyziológia vonkajších genitálnych slizníc a okolitých plôch pokožky.

Balenie obsahuje 12 kusov vlhčených obrúskov.

O značke Chilly:

Chilly je špecialista na ženskú intímnu hygienu. Vďaka svojej mimoriadnej kvalite produktov si táto značka dokázala za veľmi krátku dobu získať priazeň žien po celom svete. Intímne prípravky značky Chilly spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky pre citlivú pokožku a udržujú zdravé pH prostredie intímnych partií. Vďaka svojmu vyváženému a šetrnému zloženiu je značka Chilly tiež odporúčaná gynekológmi.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader