Loading
Loading

CHILLY Intima Gel Delicate 200 ml – intímny gél

CHILLY Intima Gel Delicate 200 ml – intímny gél

skladom
Cena 4,39 €

Kód: chilly44877 , EAN: 8002410031799 , Značka: Chilly

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

CHILLY Intima Gel Delicate 200 ml – intímny gél

Chilly Delicate gél je každodenný Intímny gél so špecifickými ochrannými a upokojujúcimi vlastnosťami pre veľmi citlivú pokožku a sliznicu.

Vďaka Aloe a Hamamelis:

  • má zvláčňujúci a upokojujúci účinok
  • je kompatibilný s intímnymi partiami aj v prípade podráždenia
  • podporuje obnovu fyziologickej rovnováhy slizníc, nevyhnutnej pre obranu intímnych partií
  • hypoalergénny a schválený Asociáciou gynekológov A.Gi.Co. a odporúča ho aj Česká gynekologická a pôrodnícka spoločnosť

Zloženie a špecifikácie výrobku:

  • Aloe Barbadenis – známe od staroveku, bolo vždy používaná pre svoje zvláčňujúce, upokojujúce a hydratačné účinky na ochranu a udržiavanie vyváženej hydratácie pokožky.
  • Hamamelis Virginiana – rastlina, ktorej zmäkčujúci extrakt bol vždy cenený: domorodí Američania využívali jej schopnosť hojenia, od 19. storočia potom listy Hamamelis používali európski osadníci pre jej upokojujúce vlastnosti ako liek na negatívne účinky slnka. Je vhodná najmä na začervenanie a podráždenie.
  • Kyselina mliečna – pomáha udržiavať pH stabilné na kyslých hodnotách, typických pre oblasť vonkajšieho genitálu, avšak bez toho, aby zasahovala do stavu vnútorného prostredia vagíny.
  • pH 5 – je dôležité používať intímny čistiaci prípravok, ktorý je mierne kyslý, s pH okolo 5, aby bola rešpektovaná normálna fyziológia vonkajších genitálnych slizníc a okolitých plôch pokožky.

O značke Chilly:

Chilly je špecialista na ženskú intímnu hygienu. Vďaka svojej mimoriadnej kvalite produktov si táto značka dokázala za veľmi krátku dobu získať priazeň žien po celom svete. Intímne prípravky značky Chilly spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky pre citlivú pokožku a udržujú zdravé pH prostredie intímnych partií. Vďaka svojmu vyváženému a šetrnému zloženiu je značka Chilly tiež odporúčaná gynekológmi.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader