CHICCO Opaľovacie mlieko v spreji SPF 25, 150ml, 12m +

CHICCO Opaľovacie mlieko v spreji SPF 25, 150ml, 12m +

CHICCO Opaľovacie mlieko v spreji SPF 25, 150ml, 12m +

skladom

cena: 13,70 €

Kód: Chicco65909 , EAN: 8058664022229

Chicco opaľovacím mlieko v spreji SPF 25, 150 ml, 12m +

Telové mlieko SPF 25 v spreji je vhodné pre deti od 12 mesiacov. Ochráni jemnú a citlivú detskú pokožku pred slnečným žiarením a zanecháva pokožku jemnú a vláčnu.

Popis:

Detská slnečná kozmetika Chicco ochráni dieťa efektívne pred vsetkym typmi slnečného žiarenia-UVA, UVB a IR, Vďaka kombináciám chemických fyzikálnych a prírodných filtrů.Kosmetika je bez parfumácie a je testovaná Ako hypoalergénny. Všetky výrobky jsou vode a potu odolné a jsou foto ai teplotne stabilný. Výrobky jsou mikrobiologicky a dermatologicky testované.

Detská pokožka je veľmi tenká, jemná a veľmi citlivá, špeciálne u detí do 6 mesiacov. Preto je bezpodmienečne nutné chrániť ju prípravky určené práve deťom as čo Najväčšie ochranným faktorom (SPF) .Nezapomeňte, že hľa dítě sa zjedia pokožkou nie je slnečným Luco uchránená, je nutné chrániť zjedia pokožku rovnakým sposobom. Všeobecne sa neodporúča vystavovať novorodenca do 6 mesiacov priamemu slunci.Ochranné pripravky je nutné používať ai v tieni. Ošetriť Detská pokožka ochranným faktorom je napríklad až 15 minút pred tím, než pokožka bude vystavená slnku.

Nezabudnite chrániť tiez hlavičku a oči, určite oblečte dieťa doplnky Ako je klobúčik a slnečné okuliare s UV filtrom. U vsetkych detí dbajú na to, aby čiže vystavené priamemu slnku Medzi 11–15 hodinou.Je preukázané, že UV žiarenie prenikne aj cez oblečenie, a Preto používajte ochranný krém na celé telo, teda aj na místa ktore jsou zakrytá odevom.

Pokial dôjde u diétu k spálením, konzultujte ich s vaším detským lekárom.

DODATOČNE inforamce:

  • Obsah baleni: 75 ml
  • Vek: 12m +
  • Kosmetické výrobky maju spotrebu 3roky od dátumu výroby (ak neotvoríte)!
  • V prípade Otvorenie výrobku, je na kazdom obale uvedený počet mesiacov použiteľnosti (symbol otvoreného téglika).
  • Mikrobiologicky a dermatologicky testované.
  • Neparfumovaný.
  • Vodeodolný.
  • Odolný proti teplu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader