CHICCO Hudobný naťahovací kolotoč nad postieľku a hudobná skrinka Červená čiapočka 2v1 0m+

Kód produktu: F001482 Dodávateľský kód: 60132
Na predajni
25,49 € 29,99 €
Akcia platí do 11.12.2022

Značka:

CHICCO Hudobný naťahovací kolotoč nad postieľku a hudobná skrinka Červená čiapočka 2v1 0m+

Značka:

CHICCO Hudobný naťahovací kolotoč nad postieľku a hudobná skrinka Červená čiapočka 2v1 0m+

Mechanický kolotoč inšpirovaný známou rozprávkou o Červenej čiapočke reprodukuje postavy a udalosti z tohoto krásneho príbehu. Závesné hračky pripomínajú postavičky z rozprávky, ktorú poznajú a milujú deti z celého sveta. Farby a prevedenie kolotoča sú navrhnuté tak, aby ideálne stimulovali zrakové schopnosti novorodencov a malých bábätiek. Hračky visia na hracej skrinke s domčekom a srdiečkom, ktorá po natočení sprevádza dieťa svojou jemnou melódiou do krajiny snov. Okrem hudby otáča ramená kolotoča, aktivujúc pohyb visiacich hračiek.

Hudobný kolotoč Little Red Riding Hood Cot Mobile od Chicco sa natáča manuálne, takže nepotrebuje nijaké baterky ani elektrickú zásuvku. Tri odnímateľné figúrky sa otáčajú v rytme hudby. Sú to postavičky Červenej čiapočky, vlka a stromu v lese. Kolotoč je jednoduché pripevniť na takmer každú postieľku a po odobratí domčeka s červeným srdcom možno túto časť zavesiť na bok postieľky, či kočík alebo autosedačku ako samostatný hudobný box.

Dvojité využitie – od narodenia i pre staršie deti:

  1. Kolotoč nad postieľku: Kolotoč otáča tri farebné figúrky v rytme hudby a stimuluje novorodenca.
  2. Hudobná skrinka: Závesný box (domček) hrá približne 2 minúty jemných melódií a pomôže staršiemu dieťaťu pri zaspávaní.