CHICCO Autosedačka AUTO-FIX FAST (so základňou) 0-13 kg red

CHICCO Autosedačka AUTO-FIX FAST (so základňou) 0-13 kg red

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: chicco64580 , EAN: 8058664013616

CHICCO Autosedačka AUTO-FIX FAST (so základňou) 0-13 kg red

CHICCO Autosedačka Auto-Fix Fast red:

Spoločník pre prvej cesty.

Popis:

Autosedačka Auto-Fix Fast je homologovaná podľa normy ECE R44 / 04 na použitie základne aj bez použitia základne. Je určená pre skupinu 0+ (0 – 13 kg). Vďaka systému Clik clak možno autosedačku pripevniť na konštrukciu kočíka k tomu prispôsobenú (iba CHICCO konštrukcie) a to iba jednou rukou. Je to najbezpečnejšie a najpraktickejšie systém pre upevnenie sedačky. Autosedačku možno použiť ako s / tak bez základne. Základňu môžete umiestniť do auta a pripevniť bezpečnostným pásy natrvalo, pre manipuláciu s dieťaťom môžete použiť samotnú autosedačku  Zmenšenej polstrovanie bolo klinicky testované pre novorodencov. Je tvarované tak, aby predišlo syndrómu „Ploché hlavy“, čo môže spôsobiť dlhodobé ležanie novorodenca na chrbte na plochom povrchu.

Výhody

  • Nové tvarované ergonomické madlo, pre ľahšiu manipuláciu.
  • Počas jazdy musí byť madlo umiestnite proti opierke chrbta do horizontálnej polohy.
  • Takto umiestnené madlo, zaručí ďalšie extra ochranu
  • Nové, klinicky testované polstrovanie zabezpečí správnu pozíciu dieťaťa. Zabezpečí väčšie bezpečie hlavy, ramien a uľahčí správne upnutie dieťaťa do autosedačky
  • Ergonomicky tvarované polstrovanie bezpečnostných pásov zabezpečí ich umiestnenie do správnej pozície na ramienkach dieťaťa.

Doplňujúce informácie:

Autosedačka Auto-Fix Fast získala 4 hviezdy v teste „Detské autosedačky 2011“ v kategórii 0+ (pre deti od 0 do 13kg). Pre väčšiu variabilitu možné autosedačku upevniť pomocou základne alebo aj bez nej. Systém Clik clak umožňuje pripevniť / alebo vyňať autosedačku bezpečne na / z kočíka jednoduchým zacvaknutím.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader