CHERUB Baby sklenená fľaša s obalom, ktorý mení farbu podľa teploty nápoja 2 ks - Červená / Fialová

CHERUB Baby sklenená fľaša s obalom, ktorý mení farbu podľa teploty nápoja 2 ks - Červená / Fialová

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F004222 , EAN: 713757361132

CHERUB Baby sklenená fľaša s obalom, ktorý mení farbu podľa teploty nápoja 2 ks - Červená / Fialová

Cherub Baby sklenená fľaša s obalom, ktorý mení farbu podľa teploty nápoja 2 ks – Červená / Fialová

Popis:

Cherub Baby sklenené fľaše so širokým hrdlom sú vyrobené z vysoko tvrdeného borosilikátového skla – je bezpečné, trvanlivé, umývateľné a 100% bez BPA, ftalátov a polykarbonátov. Fľaše odolávajú teplotám až do 600 ° C, sú nárazu vzdorné. Silikónový obal ešte lepšie chráni sklenenú fľašu pred rozbitím, umožňuje ľahké držanie a zmení farbu, ak je teplota nápoja vyššia ako 42 ° C. To Vám a Vášmu dieťatku zabezpečí pohodlné, dlhodobé a bezpečné používanie.

Bezpečná: Silikónový obal je 100% bez BPA, vyrobený zo silikónu vhodného pre potravinárske účely

Inovatívny: Farebný obal zmení farbu, ak je teplota tekutiny vyššia ako 42 ° C (najvyššia odporúčaná teplota tekutín) Odolná proti nárazom Plne umývateľná

Kŕmenie z dojčenskej fľaše je vďaka Kerúb Baby jednoduchšie a príjemnejšie pre Vás a Vaše dieťa. Silikónové puzdro, ktoré robí fľašu zábavnejšie pre bábätko (fľaštička sa dieťatku lepšie drží) a rodičom prináša istotu bezpečnosti (ochrana pred obarením dieťaťa a rozbitím fľaše).

Sklenené fľaše Cherub Baby majú široké hrdlo, vďaka ktorému sa ľahko čistí, je možné ich kombinovať s väčšinou cumlíkov iných značiek. Ak má Vaše dieťatko obľúbenú cumlík, je možné ju jednoducho naskrutkovať na sklenenú Cherub Baby fľašu.

Sklenené fľaše Cherub Baby sú 100% bez BPA (Bisfenol A), PVC, ftalátov a polykarbonátov

Skladovanie, čistenie a Kompatibilita:

Možno umývať v umývačke, použiť sterilizátor Možno použiť väčšinu ostatných cumlíkov s širokým hrdlom Kompatibilný s väčšinou ostatných odsávačiek s širokým hrdlom

Balenie Duopack obsahuje:

2 × 240ml / Sklenená fľaša 2 x silikónový obal, meniace farbu 2 x cumlík s pomalým prietokom (vhodný pre deti 0–3mesiace) 2 x cestovné tesnenia 2 x krúžok 2 x viečko   Tento produkt je patentovaný.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader