CANPOL protikolikový fľašu Haberman 260ml

CANPOL protikolikový fľašu Haberman 260ml Darček

CANPOL protikolikový fľašu Haberman 260ml

nedostupné

cena: 9,20 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F006718 , EAN: 5903407010984

CANPOL protikolikový fľašu Haberman 260ml

Popis:

Revolučný krok v minimalizácii koliky – kŕmenie z uzavretého cumlíka. Nová dojčenská fľaša je patentovaný výrobok a znamená revolučný krok v minimalizácii koliky. Predstavuje úplne nový, prirodzený prístup k minimalizácii polykaného vzduchu pri kŕmení – kŕmenie z uzavretého cumlíka. Získala zlaté ocenenie Prima baby Awards 2015 ako najlepší dojčenská fľaša. Je odporúčaná ako ideálny fľaša pre matky, ktoré chcú dojčiť aj kŕmiť z fľaše.

Dudík plný pokrmu – bez ohľadu na uhol nakonění fľaše

oproti iným fľašiam tvorí cumlík v fľaši Haberman oddelenú komoru, ktorá zostáva vyplnená mliekom po celú dobu kŕmenia. Vzduch je odvádzaný do fľaše, nemieša sa s pokrmom, ktorý dieťa saje z fľaše.

Vďaka tomu dieťa neprehĺta vzduch.

Dvojkomorové schéma fľaše:

Pokrm v cumlíku (A) je oddelený od pokrmu vo fľaši (B)

Cumlík obsahuje špeciálne protikolikový systém, ktorý tvorí samostatnú komoru tesne vyplnenú pokrmom po celú dobu kŕmenia bez ohľadu na uhol sklonu fľaše. Vzduch je odvádzaný do fľaše a oddelený od pokrmu, ktorý dieťa z fľaše saje. Vďaka tomu dieťa počas kŕmenia neprehĺta vzduchové bublinky, čo minimalizuje riziko vzniku koliky.

Malé množstvo pokrmu v cumlíku nevytvára silný tlak, pokrm z fľaše nevyteká samovoľne, ale iba vplyvom sania dieťaťa.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Umývanie

Pred prvým a každým ďalším použitím fľašu a všetky jej diely dôkladne umyte v teplej vode šetrným umývacím prípravkom, potom dezinfikujte. Pred prvým použitím všetky rozmontované diely fľaše a cumlík z hygienických dôvodov vyvarte vo vriacej vode po dobu max. 5 minút. Čistite pred každým použitím. Dlhšie vyváranie, než je odporúčané alebo priliš tvrdá voda môžu spôsobiť vznik usadenín. Po použití fľašu a cumlík ošistěte od zvyškov pokrmu, opláchnite, umyte a potom dezinfikujte v parnom / elektrickom sterilizátore alebo vriacej vode.

Umývanie v umývačke riadu (len v hornom koši).

Umiestnite fľašu hore dnom. Do viečka vložte filter a zoskrutkujte viečko so skrutkovacím viečkom. Takýmto spôsobom zafixujete filter pri umývaní.

Sterilizácia:

Fľaša dezinfikujte iba v prístroji, ktorý slúži na steilizaci (parným / elektrickom sterilizátore), riaďte sa návodom na použitie sterilizátora. Zvýšenú pozornosť venujte filtra, aby ste ho nepoškodili. Fľaša môžete sterilizovať aj vo vriacej vode.

Kŕmenie z fľaše:

Aby ste naplnili cumlík, obráťte fľašu smerom k zemi, stlačte gombík. Cumlík sa naplní pokrmom. Raz naplnený cumlík sa automaticky doplňuje pokrmom z fľaše.

Skontrolujte teplotu podávaného pokrmu – stlačte cumlík dvomi prstami, aby ste vytlačili pár kvapiek. Ak je pokrm príliš teplý, vyprázdnite cumlík, počkajte pár minút a začnite od začiatku.

Prietok cumlíka je možné regulovať otáčaním fľaše v priebehu kŕmenia.

Najväčší prietok získate nastavením fľaše gombíkom nahor v smere nosa dieťaťa. Pre zníženie prietoku otočte fľašu vpravo alebo vľavo max. O 90 ° až do okamihu, keď uznáte, že máte zodpovedajúce prietok.

Aby ste vyprázdnili cumlík, obráťte fľašu hore a stlačte gombík.

Fľaša obsahuje

UPOZORNENIE!

Pred každým použitím skontrolujte fľašu a všetky jej diely. Vyskúšajte kvalitu cumlíka dôkladným natiahnutím všetkými smermi. Pri prvých známkach poškodenia výrobok už ďalej nepoužívajte, vymeňte ho za nový. Nenechávajte cumlík na priamom slnečnom svetle, v blízkosti tepelného zdroja alebo v sterilizačných prostriedkoch dlhšie ako je odporúčané – môžete spôsobiť oslabenie cumlíka. Skontrolujte, či pokrm nevyteká spod skrutkovacieho viečka. Ovocné šťavy a čaje môžu spôsobiť vznik usadenín alebo zafarbenie fľaše / cumlíka, čo však nemá vplyv na ich funkčnosť. Z hygienických a bezpečnostných dôvodov odporúčame vymeniť cumlík po 2 mesiacoch.

Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa! UPOZORNENIE! Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Nikdy nepoužívajte cumlík ako cumlík. Dlhodobé aj predĺžené sanie tekutín môže spôsobiť chyby zubnej skloviny dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Nedierujte a nezväčšujte otvory v cumlíku – môžete spôsobiť jeho zničenie. Výrobok nie je hračka. Všetky diely výrobku uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader