CANPOL Hrkálka s hryzátkom Happy Garden - červená

CANPOL Hrkálka s hryzátkom Happy Garden - červená

CANPOL Hrkálka s hryzátkom Happy Garden - červená

skladom

cena: 2,60 €

Kód: F006740 , EAN: 5903407561370

CANPOL Hrkálka s hryzátkom Happy Garden

Popis:

Hrkálka s hryzátkom je určené najmenším deťom. Atraktívne tvary a intenzívne farby zaujmú pozornosť dieťaťa. Pohyblivé alebo zvukové diely zoznamujú dieťa so svetom zvukov a farieb. Hrkálka sú vyrobené z bezpečných materiálov (bez ostrých hrán).

Návod na použitie:

Udržujte v čistote. Umývajte kefkou v teplej vode prípravkom určeným deťom, príležitostne prelejte vriacou vodou. Neprevárajte, nesterilizujte. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa! Hračku používajte iba pod priamym dohľadom dospelej osoby. Informácie o výrobku uchovajte pre prípadné neskoršie použitie. Číslo série je uvedené na obale.

Hrkálka s hryzátkom zodpovedá požiadavkám:

Smernica Rady 88/378 / EEC o aproximácii zákonov členských štátov týkajúcich sa bezpečnosti hračiek,

EN 71 – 1 Bezpečnosť hračiek – Časť 1: Mechanické a fyzikálne vlastnosti EN 71 – 2 Bezpečnosť hračiek – Časť 2: Horľavosť EN 71 – 3 Bezpečnosť hračiek – Časť 3: Migrácia určitých prvkov

Anonymný užívateľ

Vybrala som ich mojim dvojičkám, páci sa mi kvôli tomu ,ze je to produkt dva v jednom hrkálka aj hryzatko. Deťom sa páčia tak je aj mamina spokojná Odporúčame ho

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader