CANPOL Babies Sada plastových lyžičiek TERMO 3ks

CANPOL Babies Sada plastových lyžičiek TERMO 3ks Darček

CANPOL Babies Sada plastových lyžičiek TERMO 3ks

skladom

cena: 1,70 €

Kód: F001157 , EAN: 5903407095837

Canpol Babies Sada plastových lyžičiek TERMO 3ks

Sada dvoch lyžičiek s tepelným senzorom je určená na kŕmenie detí v období pred a v období rastu zubov.

Popis:

Lyžičky pomáhajú kontrolovať teplotu podávaného pokrmu. Sú vyrobené z materiálu, ktorý vplyvom vyššej teploty (kolem40 ° C) zmení farbu – zosvetlí (čím je lyžička svetlejšie, tým je teplota vyššia). Ponorte lyžičku do podávaného pokrmu na dobu cca 1 minúty. Ak sa farba lyžičky zmení, počkajte až pokrm vychladne. Ak lyžička po opätovnom ponorení nezmení farbu, je pokrm vhodný na podávanie. Takto získaná informácia o teplote pokrmu je len orientačná. Zaoblené tvary lyžičiek sú prispôsobené citlivým detským ďasnám. V balení 2ks.

Udržujte v čistote. Umývajte v teplej vode s prípravkom určeným deťom, prípadne prelejte vriacou vodou. Výrobok je citlivý na slnečné žiarenie, nenechávajte ho na priamom slnku. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Neumývajte v umývačke riadu.

Pozor!Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa! Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby.Upozorne­nie!Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu.

Plastové lyžičky zodpovedajú požiadavkám:

Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004 / EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami, Smernicu Európskeho parlamentu a Rady 2001/95 / EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov, Smernicu EU 90/128 / EEC, 2002/72 / EC a 2007/19 / EC.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader