CANPOL Babies Ohrievač fliaš PREMIUM

CANPOL Babies Ohrievač fliaš PREMIUM

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F001152 , EAN: 5903407092713

CANPOL Babies Ohrievač fliaš PREMIUM

Canpol Babies Ohrievač fliaš PREMIUM

Ohrievač fliaš a pohárov Canpol babies je určený na ohrievanie pokrmov v nasledujúcich typoch fliaš alebo pohárov:

 • Vo fľašiach so širokým hrdlom Canpol babies a väčšine iných fliaš so širokým hrdlom
 • V klasických fľašiach,
 • Vo fľašiach – slzách,
 • V pohároch s hotovým pokrmom.

Ohrievač obsahuje misku na ohrievanie hustých pokrmov, 2 melamínové lyžičky a držiak, ktorý uľahčuje ohrievanie a vyťahovanie pohárov alebo fliaš malého objemu.

Ako bezpečne používať ohrievač?:

 1. Používajte a uchovávajte ohrievač mimo dosahu dieťaťa.
 2. Ohrievač napájajte zo siete s napätím 220–240V.
 3. Prístroj zapínajte do zásuvky s ochranným kolíkom.
 4. Po každom použití odpojte ohrievač zo siete a vylejte z ohrievača vodu.
 5. Nezabudnite, že v čase, keď je ohrievač v prevádzke, je naplnený vriacou vodou.
 6. Fľaša alebo pohár umiestnite do ohrievača vždy pred naliatím vody.
 7. Skôr ako zapnete ohrievač do siete, skontrolujte, či je naplnený vodou – ak nie je, nezabudnite ju doliať.
 8. Nikdy neponárajte ohrievač do vody.

9.Upozornenie!Aby ste predišli možnému ohrozeniu, zverte výmenu poškodenej napájacej šnúry výrobcovia, špecializovanému odbornému servisu alebo kvalifikovanej osobe. 10. Do ohrievača vždy používajte prevarenú alebo destilovanú vodu – predídete usadzovaniu vodného kameňa na vykurovacom telese. Usadený kameň na vykurovacom telese nie je predmetom reklamácie.

Nezabudnite: NAJPRV VLOŽTE DO OHRIEVAČE FĽAŠA S pokrmov a PAK dolejte DO OHRIEVAČE VODU!

Ohrievanie pokrmu:

 1. Fľaša s mliekom alebo pohár s pokrmom vložte do ohrievača. Nezabudnite vždy ľahko odkrútiť viečko pohára. Vkladaná fľaša musí byť pripravená ku kŕmené (s cumlíkom, uzáverom a vrchnákom).
 2. Nalejte do ohrievača potrebné množstvo vody. Nezabudnite! Množstvo vody závisí od veľkosti ohrievanej fľaše alebo poháre. Úroveň vody musí byť vždy pod hrdlom fľaše alebo poháre.
 1. Pokiaľ ohrievate pokrm v malej fľaši so širokým hrdlom Canpol babies (120ml), udržujte úroveň vody v ohrievači o málo vyššie, ako je úroveň mlieka vo fľaši.
 2. ak ohrievate pokrm v štandartných malých fľašiach (120 ml) alebo vyšších fľašiach všetkých typov (250 ml, 320ml), mala by úroveň hladiny vody byť asi 2 cm pod úroveň horného okraja ohrievače,
 3. pre ohrievanie pokrmu v pohári udržujte úroveň vody 1,5 cm pod horným okrajom pohára.

Upozornenie!Ak ohrievate pokrm v malej fľaši alebo pohár zdvihnite držiak čo najvyššie, položte naň pohár a spustite do ohrievača.

 1. Pokiaľ ohrievate pokrm, ktorý má izbovú teplotu v miske alebo ak chcete udržiavať teplotu už skôr ohriateho pokrmu, naplňte ohrievač vodou do polovice a nastavte ovládač na maximálnu teplotu (na tretí, najväčší bodku). Potom umiestnite misku s pokrmom na ohrievač. Pred vložením pohára do ohrievača zdvihnite držiak čo najvyššie, položte pohár a spustite do ohrievača. Ak chcete udržiavať stálu teplotu už skôr ohriateho pokrmu vo fľaši, nastavte ovládač na minimum (na prvý, najmenší bodku).

3. Zapnite do siete.

 1. Zapnite do siete. Rozsvieti sa kontrolka, ktorá signalizuje chod ohrievača. Nastavte termostat na zodpovedajúci symbol (viď tabuľka). Ak potrebujete v fľaši o ľubovoľnom objeme rýchlo ohriať pokrm, nastavte ovládač na maximum (tretia bodka). Po ohriatí pokrmu zmeňte pozíciu ovládača na prvú bodku. Ak ihneď nastavíte ovládač na inú ako maximálnej pozícii, bude doba ohrevu dlhšia, než je uvedená v tabuľke.

Upozornenie!Časy uvedené v tabuľke sú iba orientačné. Berte tiež do úvahy množstvo a Doma teplotu ohrievaného pokrmu – pokrm z chladničky sa ohrieva dlhšie. Dobu ohrievania ovplyvňuje aj materiál fľaše (sklo, plast) a hustota pokrmu. V priebehu ohrevu môžete upraviť nastavenú teplotu otočením termostatu.

 1. Keď sa voda v ohrievači zohreje na požadovanú teplotu, kontrolka sa rozsvieti a zhasne. Signalizuje kontrolu teploty termostatom. Prvé zhasnutie kontrolky oznamuje, že pokrm získal požadovanú teplotu. Ihneď po ohriatí skontrolujte teplotu pokrmu. Ak je príliš vysoká, otočte regulator doľava, aby sa termostat pri ďalšom ohrievaní skôr vypol.
 2. Po vybratí fľaše alebo poháre z ohrievača vypnite prístroj zo siete, počkajte až vychladne a potom ho vyčistite.

UPOZORNENIE! Pred podaním ohriateho pokrmu dieťaťu, vždy skontrolujte jeho teplotu!

 • Po vytiahnutí fľaše z ohrievača dôkladne premiešajte obsah energickým pretrepaním a skontrolujte teplotu vystreknutím niekoľkých kvapiek na chrbát ruky. Správne ohriaty pokrm nepáli ani nechladí.
 • Po vytiahnutí poháre z ohrievača dôkladne premiešajte jej obsah lyžičkou a skontrolujte teplotu podávaného pokrmu na chrbte ruky.

Údržba:

Pred čistením odpojte ohrievač zo siete a počkajte, až celkom vychladne. Po každom použití vylejte vodu z ohrievača a vytrite mäkkou utierkou dosucha jeho vnútornú aj vonkajšiu časť. Nepoužívajte žiadne chemické čistiace prostriedky. Do ohrievača vždy používajte prevarenú alebo destilovanú vodu – predídete usadzovaniu vodného kameňa na vykurovacom telese.

Čistenie:

Pravidelne, každé 4 týždne odstráňte z ohrievača usadený vodný kameň jedným z nižšie uvedených spôsobov:

 1. Kyselina citrónová

Kyselinu citrónovú (10g) rozpustite v 200ml vody. Roztok nalejte do ohrievača. Zapnite ohrievač na 10 minút na maximum (tretia bodka). Po 10 minútach vypnite, vytiahnite zo zásuvky a na 30 minút odstavte. Potom roztok vylejte a ohrievač vypláchnite vodou.

 1. Ocot

Do ohrievača nalejte roztok 50 ml octu a 100ml studenej vody. Ponechajte roztok v ohrievači kým sa vodný kameň nerozpustí. Potom vylejte roztok a vnútro ohrievača opláchnite vodou. Správna likvidácia výrobku (opotrebovaného elektrického a elektronického zariadenia) Toto označenie na výrobku alebo v dokumentácii znamená, že by sa výrobok nemal po uplynutí životnosti likvidovať spoločne s iným domácim odpadom. Aby sa zabránilo možnému znečisteniu životného prostredia alebo poškodeniu zdravia ľudí vďaka nesprávnej likvidácii, oddeľte ich prosím od ďalších typov odpadov a recyklujte ich zodpovedne k podpore opätovného využitia materiálnych zdrojov. Informácie o mieste a spôsobe správnej likvidácie a recyklácie výrobku získate u predajcu, u ktorého ste výrobok zakúpili alebo na miestnom odboru životného prostredia. Tento výrobok by sa nemal miešať s inými komerčnými produktmi, určenými na likvidáciu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader