CANPOL Babies Nevylévací hrnček Teddy Friend- zelená 180 ml

CANPOL Babies Nevylévací hrnček Teddy Friend- zelená 180 ml

CANPOL Babies Nevylévací hrnček Teddy Friend- zelená 180 ml

skladom

cena: 3,10 €

Kód: F001264 , EAN: 5903407315003

Canpol Babies Nevylévací hrnček Teddy Friend- zelená

Hrnček Teddy Friend obsahuje unikátny nevylévací ventil, ktorý umožňuje dieťaťu samostatne piť bez rozlievania tekutiny. Náustok hrnčeka je obalené mäkkým materiálom a chráni tak zúbky a ďasná malého dieťaťa. Nevylévací náustok uľahčuje dieťaťu výučbu samostatného pitia a chráni obsah hrnčeka pred rozlievaním.

Praktické úchytky uľahčujú držanie hrnčeka v malých ručičkách. Dobre sa udržuje v čistote.

Odporúčame pre deti staršie 9-tich mesiacov. Objem 180 ml.

Návod na obsluhu.

  Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte všetky rozmontované diely v teplej vode s prípravkom určeným deťom a dôkladne vypláchnite horúcou vodou. Nepoužívajte ostré drsné prostriedky, ktoré môžu poškriabať povrch hrnčeka. Vždy sa presvedčte, že náustok a ventil sú dôkladne vyčistené (používajte kefku na čistenie cumlíkov). Nepretláčajte cez otvory v náustkom žiadne predmety, môžete spôsobiť netesnosti. Neprevárajte! Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Neumývajte v umývačke riadu. Hrnček nie je určený na podávanie horúcich alebo sýtených nápojov. Husté tekutiny a ovocné šťavy (napr. S kúskami ovocia) môžu náustok upchať.

Upozornenie!

 - Aby ste zabránili vytekaniu, postupujte podľa nižšie uvedené inštrukcie:

  • Ako nasadíte viečko na hrnček, presvedčte sa (pri plnení alebo čistení hrnčeka), že vonkajší okraj hrnčeka a vnútorný okraj viečka sú suché,
  • Po zatvorení viečka dotlačte všetky okraje s nápisom „press“ z dôvodu jeho utesnenie.

Upozornenie!

Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa! Používajte len pod priamym dohľadom dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Nezabudnite, že trvalé alebo dlhodobé sania nápojov môžete spôsobiť chyby zubnej skloviny dieťaťa. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Udržujte v čistote.Upo­zornenie!Výro­bok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby.

Nevylévací hrnček zodpovedá požiadavkám:

Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004 / EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami, Smernicu Európskeho parlamentu a Rady 2001/95 / EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov, Smernicu EU 90/128 / EEC, 2002/72 / EC a 2007/19 / EC.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader