CANPOL Babies Nevylévací hrnček Smiley - ružový 200 ml

CANPOL Babies Nevylévací hrnček Smiley - ružový 200 ml Akcia

CANPOL Babies Nevylévací hrnček Smiley - ružový 200 ml

skladom

Bežná cena: 3,30 €
akčná cena: 2,50 €

Kód: F001253 , EAN: 5903407313009

Canpol Babies Nevylévací hrnček Smiley – ružový

História Haberman pre Canpol babies kolekcie

Haberman pre Canpol babies je kolekcia nevylévacích hrnčekov, ktorá je vytvorená anglickou matkou Mandy Haberman, ktorá vytvorila prvý nevylévací hrnčeky vôbec! Pretože ju znepokojovalo, že z hrnčekov s náustkom neustále vyteká tekutina na pohovku, navrhla prvé revolučné hrnček, z ktorého sa už tekutina nevylévala. Za návrh hrnčeka obdržala zlatú medailu Global Women Investors and Innovators Network. Teraz sa Mandy Haberman stala členkou spolku matiek Canpol babies a jej skvelé hrnčeky predstavujeme v novej kolekcii Haberman pre Canpol babies.

Hrnček Smiley

Hrnček „Smiley“ je jedným z troch hrnčekov z kolekcie Haberman pre Canpol babies. Obsahuje unikátnu nevylévací ventil, ktorý umožňuje dieťaťu samostatne piť bez rozlievania tekutiny. Nevylévací náustok uľahčuje dieťaťu výučbu samostatného pitia a chráni obsah hrnčeka pred rozlievaním. Viečko chráni náustok pred znečistením. Praktické široké úchytky uľahčujú držanie hrnčeka v malých ručičkách. Tvarované široké dno zaisťuje výbornú stabilitu hrnčeka. Dobre sa udržuje v čistote. Odporúčame pre deti staršie ako 12-tich mesiacov. Objem 200 ml.

Návod na obsluhu

Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte všetky rozmontované diely v teplej vode s prípravkom určeným deťom a dôkladne vypláchnite horúcou vodou. Nepoužívajte ostré drsné prostriedky, ktoré môžu poškriabať povrch hrnčeka. Vždy sa presvedčte, že náustok a ventil sú dôkladne vyčistené (používajte kefku na čistenie cumlíkov). Nepretláčajte cez otvory v náustkom žiadne predmety, môžete spôsobiť netesnosti. Neprevárajte! Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Neumývajte v umývačke riadu. Hrnček nie je určený na podávanie horúcich alebo sýtených nápojov. Husté tekutiny a ovocné šťavy (napr. S kúskami ovocia) môžu náustok upchať.   Upozornenie!

Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa! Používajte len pod priamym dohľadom dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Nezabudnite, že trvalé alebo dlhodobé sania nápojov môžete spôsobiť chyby zubnej skloviny dieťaťa. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Udržujte v čistote.Upo­zornenie!Výro­bok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby.

Nevylévací hrnček zodpovedá požiadavkám:

Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004 / EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami, Smernicu Európskeho parlamentu a Rady 2001/95 / EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov, Smernicu EU 90/128 / EEC, 2002/72 / EC a 2007/19 / EC.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader