CANPOL Babies Nevylévací hrnček Anywayup - modrý 250 ml

CANPOL Babies Nevylévací hrnček Anywayup - modrý 250 ml Darček

CANPOL Babies Nevylévací hrnček Anywayup - modrý 250 ml

nedostupné

cena: 3,20 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F001247 , EAN: 5903407312002

Canpol Babies Nevylévací hrnček Anywayup – modrý

História Haberman pre Canpol babies kolekcie

Haberman pre Canpol babies je kolekcia nevylévacích hrnčekov, ktorá je vytvorená anglickou matkou Mandy Haberman, ktorá vytvorila prvý nevylévací hrnčeky vôbec! Pretože ju znepokojovalo, že z hrnčekov s náustkom neustále vyteká tekutina na pohovku, navrhla prvé revolučné hrnček, z ktorého sa už tekutina nevylévala. Za návrh hrnčeka obdržala zlatú medailu Global Women Investors and Innovators Network. Teraz sa Mandy Haberman stala členkou spolku matiek Canpol babies a jej skvelé hrnčeky predstavujeme v novej kolekcii Haberman pre Canpol babies.

Hrnček Anywayup

Hrnček „Anywayup“ je jedným z troch hrnčekov z kolekcie Haberman pre Canpol babies. Obsahuje unikátnu nevylévací ventil, ktorý umožňuje dieťaťu samostatne piťbez rozlievania tekutiny. Nevylévací náustok uľahčuje dieťaťu výučbu samostatného pitia a chráni obsah hrnčeka pred rozlievaním. Praktické úchytky uľahčujú držanie hrnčeka v malých ručičkách. Dobre sa udržuje v čistote. Dodáva sa v šiestich intenzívnych farbách. Odporúčame pre deti staršie ako 12-tich mesiacov. Objem 250 ml.

Návod na obsluhu

Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte všetky rozmontované diely v teplej vode s prípravkom určeným deťom a dôkladne vypláchnite horúcou vodou. Nepoužívajte ostré drsné prostriedky, ktoré môžu poškriabať povrch hrnčeka. Vždy sa presvedčte, že náustok a ventil sú dôkladne vyčistené (používajte kefku na čistenie cumlíkov). Nepretláčajte cez otvory v náustkom žiadne predmety, môžete spôsobiť netesnosti. Neprevárajte! Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Neumývajte v umývačke riadu. Hrnček nie je určený na podávanie horúcich alebo sýtených nápojov. Husté tekutiny a ovocné šťavy (napr. S kúskami ovocia) môžu náustok upchať.   Upozornenie!

  Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa! Používajte len pod priamym dohľadom dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Nezabudnite, že trvalé alebo dlhodobé sania nápojov môžete spôsobiť chyby zubnej skloviny dieťaťa. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Udržujte v čistote.Upo­zornenie!Výro­bok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby.

Ďalšie informácie

Nevylévací hrnček zodpovedá požiadavkám: Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004 / EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami, Smernicu Európskeho parlamentu a Rady 2001/95 / EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov, Smernicu EU 90/128 / EEC, 2002/72 / EC a 2007/19 / EC.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader