CANPOL Babies Mäkká knižka pískacia vyfarbovacie

CANPOL Babies Mäkká knižka pískacia vyfarbovacie

CANPOL Babies Mäkká knižka pískacia vyfarbovacie

skladom

cena: 3,80 €

Kód: F000985 , EAN: 5903407020846

Canpol Babies Mäkká knižka pískacie vyfarbovacie

Mäkká knižka s obrázkami, ktoré po navlhčení mení farby.

Popis:

Obrázky sa po pretrení vodou vyfarbí, po usušení opäť zbelejú.Dieťa sa pri vyfarbovaní neušpinía knižku môžete použiť opakovane. Farby objavujúce sa na jednotlivých obrázkoch dieťa nadchnú a hračka tak pomáha pri rozvoji zmyslov a motorických schopností dieťaťa. Ideálny prvá detská omaľovánka.

Spojenie výučby s dobrou zábavoupodporuje chuť dieťaťa poznávať, učiť sa a zapamätať si nové slová a predmety. Slúži ako výborná hračka a zároveň prvé „učebnice“ vášho dieťaťa. Môže byť použitá ako hračka do vody. Je vyrobená z bezpečných, hygienicky nezávadných materiálov, ľahko sa udržuje v čistote. Knižka je vhodná pre deti od 1-ho mesiaca, ako maľovanku odporúčame deťom starším 1-ho roka.

Rozmer balenia a špecifikácie:

Udržujte v čistote, príležitostne pretrite vlhkou handričkou alebo hubkou. Upozornenie!Dôle­žité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!

Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania výrobok ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte.

Knižka zodpovedá požiadavkám:

Smernica Rady 88/378 / EEC o aproximácii právnych predpisov členských štátov týkajúcich sa bezpečnosti hračiek, EN 71 – 1 Bezpečnosť hračiek – Časť 1: Mechanické a fyzikálne vlastnosti EN 71 – 2 Bezpečnosť hračiek – Časť 2: Horľavosť EN 71 – 3 Bezpečnosť hračiek – Časť 3: Migrácia určitých prvkov

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader