CANPOL Babies Kolotoč s melódiami macko a priatelia

CANPOL Babies Kolotoč s melódiami macko a priatelia Akcia

CANPOL Babies Kolotoč s melódiami macko a priatelia

skladom

Bežná cena: 20,50 €
akčná cena: 15,40 €

Kód: F001162 , EAN: 5903407099330

Canpol Babies Kolotoč s melódiami macko a priatelia

Plastový kolotoč je určený najmenším deťom, ktoré sa ešte samé nepohybujú.

Popis: Podporuje rozvoj zmyslov dieťaťa. Kolotoč umiestnite tak, aby sa s ním dieťa nedostalo do priameho kontaktu. Hračku zostavte podľa nákresu. Hračky sa pohybujú, melódia dieťa upokojí a uľahčuje jeho zaspávanie. Hračky je možné z kolotoča ľahko demontovať a použiť ako samostatná hrkálky. Obsahuje až 6 rôznych melódií s možnosťou regulácie hlasitosti. Tlačidlo on / off na hracom strojčeku umožňuje vypnutie kolotoče. Tlačidlo regulácie hlasitosti na hracom strojčeku slúži k zmene sily zvuku. Výrobok neobsahuje batérie (typ AAA). Kolotoč je vhodný aj pre alergikov. Udržujte v čistote. Hrací strojček čistite vlhkou handričkou, hračky umývajte špongiou a detským mydlom pod tečúcou vodou.

Upozornenie!Dôle­žité pre zdravie a bezpečnosť Vášho dieťaťa! Nepoužívajte hračku pre deti, ktoré sa začínajú samostatne dvíhať na ruky a kolená. Predídete tým možnému zamotaniu dieťaťa do hračky.

Kolotoč zodpovedá požiadavkám:

Smernica Rady 88/378 / EEC o aproximácii právnych predpisov členských štátov týkajúcich sa bezpečnosti hračiek,

EN 71 – 1 Bezpečnosť hračiek – Časť 1: Mechanické a fyzikálne vlastnosti EN 71 – 2 Bezpečnosť hračiek – Časť 2: Horľavosť EN 71 – 3 Bezpečnosť hračiek – Časť 3: Migrácia určitých prvkov

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader