CANPOL Babies Hrnček s náustkom BASIC- ružová 200ml

CANPOL Babies Hrnček s náustkom BASIC- ružová 200ml Akcia

CANPOL Babies Hrnček s náustkom BASIC- ružová 200ml

skladom

Bežná cena: 2,10 €
akčná cena: 1,60 €

Kód: F001261 , EAN: 5903407314150

Canpol Babies Hrnček s náustkom BASIC- ružová

Praktický hrnček s náustkom z najnovšej kolekcie BASIC je určený deťom starším 12-tich mesiacov, ktoré sa učia samé piť z otvoreného hrnčeka. Po sňatí viečka s náustkom sa hrnček zmení na otvorený hrnček s úchytkami, je ideálny pre deti, ktoré už vedia samé piť z otvoreného hrnčeka. Hrnček obsahuje skladateľná fontánka s pitnou vodou.

Praktické úchytky uľahčujú držanie hrnčeka v malých ručičkách. Dobre sa udržuje v čistote.

Hrnček je veľmi ľahký a praktický, je vyrobený z bezpečných materiálov, ktoré sú určené na styk s potravinami, neobsahuje BPA. Hrnček je možné používať v mikrovlnnej rúre a umývačke riadu. Objem 200ml.

Popis:

Hrnček udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte hrnček v teplej vode šetrným umývacím prípravkom a dôkladne vypláchnite horúcou vodou. Nepoužívajte ostré, drsné čistiace prostriedky, ktoré môžu poškriabať povrch hrnčeka. Vždy sa presvedčte, že náustok a viečko sú dôkladne vyčistené (používajte kefku na čistenie cumlíkov). Hrnček nie je určený na podávanie horúcich alebo sýtených nápojov. Hrnček nesterilizujte v parnom sterilizátore.

Dôležité!

  Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa! Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Dlhodobé aj predĺžené sanie tekutín môže spôsobiť chyby zubnej skloviny dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový.Upozorne­nie!Výrobok nie je hračka. Všetky časti výrobku uchovávajte mimo dosahu detí. Pozrite sa aj na ďalšie výrobky z kolekcie BASIC.

Hrnček s náustkom zodpovedá požiadavkám:

Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004 / EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami, Smernicu Európskeho parlamentu a Rady 2001/95 / EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov, Smernicu EU 90/128 / EEC, 2002/72 / EC a 2007/19 / EC.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader