CANPOL Babies Hrkálka do kočíka kačičky

CANPOL Babies Hrkálka do kočíka kačičky

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F001000 , EAN: 5903407021683

CANPOL Babies Hrkálka do kočíka kačičky

Canpol Babies Hrkálka do kočíka kačičky

Hrkálka do kočíka je určené najmenším deťom, ktoré sa ešte samé nepohybujú. Atraktívne tvary a intenzívne farby upútajú pozornosť dieťaťa. Udržujte v čistote. Umývajte kefkou v teplej vode prípravkom určeným deťom, príležitostne prelejte vriacou vodou.

Pozor!Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa! Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Hračku používajte iba pod priamym dohľadom dospelej osoby.

Upozornenie!Ne­používajte hračku pre deti, ktoré sa začínajú samostatne dvíhať na ruky a kolená. Predídete tým možnému zamotaniu dieťaťa do hračky.

Hrkálka do kočíka zodpovedá požiadavkám: Smernica Rady 88/378 / EEC o aproximácii právnych predpisov členských štátov týkajúcich sa bezpečnosti hračiek,

EN 71 – 1 Bezpečnosť hračiek – Časť 1: Mechanické a fyzikálne vlastnosti EN 71 – 2 Bezpečnosť hračiek – Časť 2: Horľavosť EN 71 – 3 Bezpečnosť hračiek – Časť 3: Migrácia určitých prvkov

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader