CANPOL Babies Fľaša športová s nevylévací slámkou- modrá piráti 350 ml

CANPOL Babies Fľaša športová s nevylévací slámkou- modrá piráti 350 ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F001326 , EAN: 5903407565101

CANPOL Babies Fľaša športová s nevylévací slámkou- modrá piráti 350 ml

Canpol Babies Fľaša športová s nevylévací slámkou- modrá piráti 350 ml

Praktická farebná fľaša so silikónovou nevylévací slamkou je určená pre deti staršie ako 12-tich mesiacov, ktoré už vedia samé piť. Ideálny na cestovanie alebo prechádzky. Mäkká silikónová slamka je bezpečná pre citlivé detské ďasná. Membrána vo slámce zabraňuje vytekaniu tekutiny ak je fľaša nesená hore dnom alebo je spadla na zem. Tekutina vyteká len vtedy, ak dieťa saje zo slamky. Prietok tekutiny závisí od intenzity sania dieťaťom. Silikónová slamka je spojená s plastovou slamkou, ktorá vedie na dno fľaše a uľahčuje vypití nápoja. Slamka nie je určená deťom mladším ako 6-tich mesiacov. Fľaša je vyrobená z bezpečného materiálu, ktorý je oddolný proti poškodeniu. Viečko chráni náustok pred znečistením. Úchyt umožňuje pripevnenie fľaše ku kočíku alebo opasku. Objem 350 ml.Fľaša neobsahuje BPA.

Návod na použitie:

Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte všetky rozmontované diely fľaše (fľaša, skrutkovacie viečko, plastovú slamku, silikónovú slamku, úchyt, viečko) v teplej vode prípravkom určeným deťom, prelejte vriacou vodou. Hustej tekutiny (napr. Šťavy s kúskami ovocia) môžu upchať otvory vo ventile.

Pozor!

  Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa! Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia vymeňte výrobok za nový. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Nezabudnite, že trvalé alebo dlhodobé sania sladených nápojov môžete spôsobiť chyby zubnej skloviny dieťaťa. Nikdy nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Športová fľaša zodpovedá požiadavkám:

Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004 / EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami, Smernicu Európskeho parlamentu a Rady 2001/95 / EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov, Smernicu EU 90/128 / EEC, 2002/72 / EC a 2007/19 / EC.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader