CANPOL Babies Detské popruhy vodiace - modré

CANPOL Babies Detské popruhy vodiace - modré

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F001161 , EAN: 5903407097008

CANPOL Babies Detské popruhy vodiace - modré

Canpol Babies Detské popruhy vodiace – modré

Popruhy do kočíka s veľmi pevnými sponami.

Popis:

Pomáhajú zabezpečiť dieťa pred pádom z kočíka alebo kresielka. Obsahujú špeciálny opasok, ktorý môžete použiť ako vodidlo pri výučbe samostatnej chôdze. Pomocou regulačných praciek prispôsobíte popruhy veľkosti dieťaťa a rozmeru kočíka. Popruhy sú určené deťom od 6-teho mesiaca do 4-teho roku veku.

UPOZORNENIE – venujte zvýšenú pozornosť bezpečnosti pri použití Popruhy blízkosti automatických dverí, výťahov a pod. UPOZORNENIE – pokiaľ popruhy nepoužívate v kočíku alebo kresielku, odopnite pripevňovacie pásiky z karabín. UPOZORNENIE – ak výrobok nepoužívate, uchovávajte ich mimo dosahu dieťaťa. UPOZORNENIE – nepoužívajte popruhy na zabezpečenie dieťaťa na hračkách a vozítkách poháňaných elektrickým alebo benzínovým motorom. UPOZORNENIE – presvedčte sa, že úchyty na výrobkoch pre deti sú kompatibilné s úchytmi na kšírách. Pred každým použitím skontrolujte stav výrobku. Poškodený alebo zničený výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový.

Návod na použitie:

Popruhy používajte vždy iba na odev dieťaťa. Nasaďte dieťaťu popruhy na ruke tak, aby pás so sponou pohodlne obopínal pás dieťaťa. Zapnite sponu. Pomocou regulačných praciek upravte veľkosť popruhy. Pred použitím sa uistite, že sú popruhy správne zapnuté. Pomocou karabín zapnite pripevňovacie pásiky ku kšírám. Návod na údržbu je uvedený na všivce.Upozor­nenie!Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa! Pred každým použitím skontrolujte stav výrobku. Poškodený alebo zničený výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Výrobok nie je hračka. Nenechávajte dieťa v kšírách bez dozoru dospelej osoby. Výrobok je zabalený v plastovom vrecku.

UPOZORNENIE – sáčok uchovávajte mimo dosahu dieťaťa – predajte tak možnosti jeho zadusenie.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader