CANPOL Babies Cumlík s teplomerom

CANPOL Babies Cumlík s teplomerom Akcia

CANPOL Babies Cumlík s teplomerom

skladom

Bežná cena: 6,90 €
akčná cena: 5,20 €

Kód: F001142 , EAN: 5903407091037

Canpol Babies Cumlík s teplomerom

Cumlík s teplomerom umožňuje meranie teploty nemluvniat pomocou silikónového cumlíka. Odčítanie nameranej teploty je presný a ľahký.   Návod na obsluhu:

Stlačte tlačidlo, na displeji sa objaví 188.8 ° C, a potom symbol „L“ s blikajúcim symbolom ° C, ktorý asi po minúte prestane blikať, čo znamená, že teplomer je pripravený na meranie teploty. Vložte cumlík do úst dieťaťa. Po chvíli sa na displeji objaví 32,0 ° C, teplota začne stúpať, až dosiahne telesnej teploty dieťaťa (za 2–3 minúty). Ak ponecháte dieťaťu cumlík v ústach dlhšie (5–6 minút), bude meranie teploty presnejšie (teplomer začína merať znova ak je teplota iná, než pôvodne nameraná hodnota). Po ukončení merania vypnite teplomer – stlačte tlačidlo.Upozor­nenie!Cumlík s teplomerom je zdravotnícka potreba. Nepoužívajte ako cumlík.

Udržujte v čistote. Silikónovú časť umývajte v teplej vode prípravkom určeným deťom, opláchnite a prelejte horúcou vodou. Nedezinfikujte. Cumlík nie je odolné proti úderom. Výrobok nie je hračka. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Po použití uchovávajte v uzavretom puzdre na cumlík mimo dosahu dieťaťa. Strácajúce sa symboly na displeji signalizujú vybitie batérie. Batériu nie je možné vymeniť.   Upozornenie!Te­plota nameraná v ústach dieťaťa je vždy o 0,3 – 0,5 ° C vyššia.

Technické údaje:

Životnosť batérie: viac ako 200 hodín činnosti – okolo 2 rokov merania po 10 minútach denne. Presnosť: ± 0.1 ° C v rozmedzí 35.0–38.0 ° C pri teplote okolia 25 ° C. Rozsah merania: 32.0–43.0 ° C; ak je teplota okolia nižšia ako 32 ° C, objaví sa symbol „L“; ak je vyššia ako 43 ° C, objaví sa symbol „HI“. Hmotnosť: okolo 17g. Rozmery: 42mm x 47mm x 55mm. Iné: cumlík môže byť vybavené zvukovou signalizáciou.   Správna likvidácia výrobku (použité elektrické alebo elektronické zdroje) Označenie na výrobku alebo v dokumentácii znamená, že po skončení životnosti sa výrobok nesmie likvidivat spolu s ostatným domovým odpadom. Z dôvodu ochrany životného prostredia a ochrany zdravia ľudí oddeľte výrobok od iných typov odpadov a recyklujte ich zodpovedne k podpore opätovného využitia.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader