CANPOL Babies Cumlík kauciu. anatomický 2 ks 4-CROSS-CUT

CANPOL Babies Cumlík kauciu. anatomický 2 ks 4-CROSS-CUT

CANPOL Babies Cumlík kauciu. anatomický 2 ks 4-CROSS-CUT

skladom

cena: 1,00 €

Kód: F001239 , EAN: 5903407231044

Canpol Babies Cumlík kauciu. anatomický 2 ks 4-CROSS-CUT

Kaučukový anatomický cumlík je vhodný na všetky typy štandardných fliaš. Dokonale sa odvzdušňuje a „nelepí“ sa k sebe v priebehu kŕmenia. Je vyrobený z kvalitného prírodného kaučuku. Dodáva sa v piatich veľkostiach prietoku. Pri výbere cumlíka berte do úvahy aj vek dieťaťa, jeho chuť k jedlu a druh podávaného pokrmu.   Návod na použitie cumlíka:

Pred prvým a každým ďalším použitím cumlík umyte v teplej vode a sterilizujte vo vriacej vode po dobu asi 5 minút. Nepoužívajte žiadne chemické dezinfekčné prípravky! Pred každým použitím skontrolujte kvalitu cumlíka. Venujte cumlíka zvýšenú pozornosť po tom, čo dieťaťu vyrastú prvé zúbky. Vyskúšajte kvalitu cumlíka dôkladným natiahnutím všetkými smermi. Skrutkovacie viečko nedoťahujte príliš silno, pretože potom sa cumlík nemôže správne odvzdušňovať. Pri prvých známkach poškodenia cumlík ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Z hygienických a bezpečnostných dôvodov odporúčame vymeniť cumlík po 3 mesiacoch. Ovocné šťavy a čaju môžu spôsobiť zafarbenie cumlíka.

Dôležité!

Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa! Nikdy nepoužívajte cumlík ako cumlík. Nedierujte a nezväčšujte otvory v cumlíku – môžete spôsobiť jeho zničenie.

Upozornenie!

Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa! Dlhodobé aj predĺžené sanie tekutín môže spôsobiť chyby zubnej skloviny dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Nikdy nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Neodporúčame umývať cumlíky v umývačke riadu, pretože používané umývacie / čistiace prostriedky môžu spôsobiť poškodenie výrobku.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader