CANPOL Babies Cumlík kauciu. anatomický 2 ks 1-SLOW

CANPOL Babies Cumlík kauciu. anatomický 2 ks 1-SLOW Akcia

CANPOL Babies Cumlík kauciu. anatomický 2 ks 1-SLOW

skladom

Bežná cena: 1,00 €
akčná cena: 0,80 €

Kód: F001236 , EAN: 5903407231013

Canpol Babies Cumlík kauciu. anatomický 2 ks 1-SLOW

Kaučukový anatomický cumlík je vhodný na všetky typy štandardných fliaš. Dokonale sa odvzdušňuje a „nelepí“ sa k sebe v priebehu kŕmenia. Je vyrobený z kvalitného prírodného kaučuku. Dodáva sa v piatich veľkostiach prietoku. Pri výbere cumlíka berte do úvahy aj vek dieťaťa, jeho chuť k jedlu a druh podávaného pokrmu.   Návod na použitie cumlíka:

Pred prvým a každým ďalším použitím cumlík umyte v teplej vode a sterilizujte vo vriacej vode po dobu asi 5 minút. Nepoužívajte žiadne chemické dezinfekčné prípravky! Pred každým použitím skontrolujte kvalitu cumlíka. Venujte cumlíka zvýšenú pozornosť po tom, čo dieťaťu vyrastú prvé zúbky. Vyskúšajte kvalitu cumlíka dôkladným natiahnutím všetkými smermi. Skrutkovacie viečko nedoťahujte príliš silno, pretože potom sa cumlík nemôže správne odvzdušňovať. Pri prvých známkach poškodenia cumlík ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Z hygienických a bezpečnostných dôvodov odporúčame vymeniť cumlík po 3 mesiacoch. Ovocné šťavy a čaju môžu spôsobiť zafarbenie cumlíka.Dôleži­té!Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa! Nikdy nepoužívajte cumlík ako cumlík. Nedierujte a nezväčšujte otvory v cumlíku – môžete spôsobiť jeho zničenie.

Upozornenie!Dôle­žité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa! Dlhodobé aj predĺžené sanie tekutín môže spôsobiť chyby zubnej skloviny dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Nikdy nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Neodporúčame umývať cumlíky v umývačke riadu, pretože používané umývacie / čistiace prostriedky môžu spôsobiť poškodenie výrobku

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader