CANPOL Babies B - Cumlík silik. anatomické 6-18 m Fairy Tale - ružové

CANPOL Babies B - Cumlík silik. anatomické 6-18 m Fairy Tale - ružové

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F001223 , EAN: 5903407225050

CANPOL Babies B - Cumlík silik. anatomické 6-18 m Fairy Tale - ružové

Canpol Babies B – Cumlík silik. anatomické 6–18 m Fairy Tale – ružové

Popis:

Silikónové cumlík je vyrobené z priehľadného silikónu, ktorý je úplne bez chuti a zápachu. Cumlík neobsahuje BPA.

Výhody cumlíkov Canpol babies:

  • Dobre sa odvzdušňuje, ľahko sa o tom presvedčíte stlačením gumičky (nepodceňujte túto vlastnosť cumlíkov, zlé odvzdušňovanie cumlíky vedie k deformácii poschodia a zhryzu dieťaťa); – Ventilačné otvory vo štítku cumlíky umožňujú cirkuláciu vzduchu, odvod slín a zabraňujú tak podráždeniu pokožky okolo úst;
  • Väčšina cumlíkov je vybavená hygienickým krytom;
  • Dodávajú sa v rôznych atraktívnych farbách;
  • Vybrané typy obsahujú úchyt, ktorý v tme svetielkuje a uľahčuje nájdenie cumlíky po tme.

Návod na obsluhu:

Pred prvým použitím cumlík umyte a sterilizujte vo vriacej vode po dobu asi 5 minút, sterilizujte v parnom sterilizátore alebo použite samosterilizující fľašu. Po vychladnutí vytlačte zvyšnú vodu z cumlíka. Nepoužívajte žiadne chemické dezinfekčné prípravky!

Pred každým použitím cumlík dôkladne umyte v teplej vode, príležitostne prelejte vriacou vodou. Pred každým podaním dieťaťu skontrolujte kvalitu cumlíky. Venujte cumlíku zvýšenú pozornosť po tom, čo dieťaťu vyrastú prvé zúbky. Vyskúšajte kvalitu gumičky dôkladným natiahnutím všetkými smermi. Pri prvých známkach poškodenia cumlík ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Cumlík uchovávajte v suchom, čistom a uzavretom puzdre.

Cumlík používajte maximálne 1–2 mesiace, potom ho z hygienických a bezpečnostných dôvodov vymeňte za nové. Neodporúčame používať cumlík pre dieťa staršie ako 3 roky.

Dôležité!Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa! Nikdy nepripevňujte cumlík na rôzne šnúrky, šnúrky či stužky odevu. Dieťa sa môže zadusiť. Používajte len retiazka na cumlík. Nenechávajte cumlík na priamom slnečnom svetle ani v blízkosti tepelného zdroja – môžu spôsobiť oslabenie gumičky cumlíky. Oddeleným kryt uchovávajte mimo dosahu dieťaťa – predídete možnému zadusenie. Nikdy nenamáčajte cumlík do cukru, medu ani iných sladkých substancií, nevkladajte cumlík do svojich úst – vystavujete dieťa nebezpečenstvo vzniku vady zubnej skloviny a iných chorôb ústnej dutiny.Ak cumlík zapadne dieťaťu do úst, neprepadajte panike- cumlík je konštruované tak, že ho dieťa nemôže prehltnúť a vy ho v takýchto prípadoch môžete bezpečne vybrať.

Cumlík vyberajte čo možno najopatrnejšie. Nenechávajte dieťa s cumlíkom bez dozoru dospelej osoby. Nepodávajte cumlík dojčeným deťom. Cumlík použite iba v prípade, keď dieťa vykazuje známky také potreby (cmúľa si prstíky, a pod,). Informácie o výrobku uchovajte pre prípadné neskoršie použitie. Číslo série je uvedené na obale.

Silikónové cumlík zodpovedá požiadavkám:

EN 1400 – 1 Výrobky na starostlivosť o dieťa – Cumlíky pre dojčatá a malé deti – Časť 1: Všeobecné bezpečnostné požiadavky a informácie o výrobku, EN 1400 – 2 Výrobky pre starostlivosť o dieťa – Cumlíky pre dojčatá a malé deti – Časť 2: Mechanické požiadavky a skúšky, EN 1400 – 3 Výrobky pre starostlivosť o dieťa – Cumlíky pre dojčatá a malé deti – Časť 3: Chemické požiadavky a skúšky.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader