Loading
Loading

CANPOL BABIES 79/002 Fľaša EasyStart PURE glass 240 ml – modrá

CANPOL BABIES 79/002 Fľaša EasyStart PURE glass 240 ml – modrá

nedostupné
Cena 7,69 €

Kód: F002397 , Dodávateľský kód: 3079002 , EAN: 5903407790022 , Značka: Canpol Babies

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

CANPOL BABIES 79/002 Fľaša EasyStart PURE glass 240 ml – modrá

Nová fľaša so širokým hrdlom z borokremičitého varného skla je veľmi ľahká a bezpečná. Je vyrobená novou technológiou – bez postranného švu. Široký otvor uľahčuje plnenie fľaše a presná stupnica potom jednoduchý odpočet vypitého množstva. Sklo je veľmi bezpečný prírodný materiál, ktorý veľmi dobre znáša vysoké teploty sterilizácie. Navyše je ekologický plne recyklovateľný materiál.

Nový antikolikový uzáver v cumlíku umožňuje jeho jednoduché odvzdušňovanie a minimalizuje tak vznik koliky. Cumlík svojím tvarom pripomína matkin prsník a núti dieťa sať z fľaše rovnako ako z prsníka.

Sklenené fľaše sú ideálne pre najmladšie deti, pretože zaručujú vysokú sterilitu výrobku, ľahkú údržbu a dlhšie udržujú teplotu podávaného pokrmu. Z bezpečnostných dôvodov používajte iba pre deti, ktoré sú kŕmené dospelou osobou. Fľaša obsahuje silikónový cumlík rýchly 3m+. Objem 240 ml.

Návod na použitie:

Pred prvým a každým ďalším použitím fľašu a všetky jej rozmontované diely vrátane cumlíka z hygienických dôvodov vyvarte po dobu 5 minút vo vriacej vode. Dlhšie vyváranie alebo tvrdá voda môžu spôsobiť vznik usadenín. Pred každým ďalším použitím fľašu a všetky jej diely vyčistite, dôkladne umyte a potom sterilizujte. Po použití fľašu a cumlík zbavte zvyškov pokrmu, vypláchnite a umyte horúcou vodou. Sklenená fľaša sa môže ľahko rozbiť.

Sklenená fľaša Canpol Babies sa nesmie sterilizovať v plastových nádobách v MVT – vďaka svojmu zloženiu sa fľaša vplyvom pôsobenia mikrovĺn ohrieva cca na 105 ° C a plastové predmety len na 95° C. Vplyvom vyššej teploty fľaše dochádza k poškodeniu plastových predmetov – sterilizátorov a iných plastových fliaš v MVT.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader