CANNADERM Thermolka hrejivé mazanie 200ml

CANNADERM Thermolka hrejivé mazanie 200ml

CANNADERM Thermolka hrejivé mazanie 200ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005889 , EAN: 8594054230909

CANNADERM Thermolka hrejivé mazanie 200ml

Cannaderm Thermolka hrejivé mazanie 200ml

Popis:

„Konopné mazanie s hrejivým efektom pre svaly, chrbát, kĺby“

Je masážny gél určený na aplikáciu na pokožku pri problémoch s namoženým chrbtom, svalovej únave, stuhnutými kĺby a tiež pri problémoch so „studenými“ končatinami pri ich nedostatočnom prekrvovania. Unikátna kombinácia vanilky a kapsaicínu z pálivých papričiek zaručuje výrazný PREHRIEVACÍ efekt, ktorý ešte zesílíte Infralampa alebo zohriatím ošetrovaného miesta. PREHRIEVACÍ efekt Thermolky možné využiť všade, kde je odporúčané suché teplo a tiež pre celkové prehriatie svalov pred športom či pred dlhším pobytom v chlade.

Po užití gél v tenkej vrstve jemne vmasírujte do pokožky v mieste ťažkostí. NEPOUŽÍVAJTE na tvár, v blízkosti očí, na sliznicu ani na poranenú pokožku! Po aplikácii si dôkladne umyte ruky mydlom a teplou vodou! Nepoužívať pri známej precitlivenosti na niektorú použitú účinnú látku! Nie je vhodné pre deti do 3 rokov! Rada: použite pre prehriatie pred športom a vždy, keď je indikované „suché teplo“ Ocenenia: Patentovo chránené

Zloženie:

Aqua, Alcohol Ddenat., Cannabis Sativa Seed Oil, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hydroxide, Vanillyl Butyl Ether, Carbomer, camphor, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Abies Sibirica Oil, Capsicum frutescens Resin, Helianthus annuus Seed oil, D-Limonene.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader