CANNADERM Thermolka hrejivé mazanie 200ml

CANNADERM Thermolka hrejivé mazanie 200ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005889 , EAN: 8594054230909

CANNADERM Thermolka hrejivé mazanie 200ml

Cannaderm Thermolka hrejivé mazanie 200ml

Popis:

„Konopné mazanie s hrejivým efektom pre svaly, chrbát, kĺby“

Je masážny gél určený na aplikáciu na pokožku pri problémoch s namoženým chrbtom, svalovej únave, stuhnutými kĺby a tiež pri problémoch so „studenými“ končatinami pri ich nedostatočnom prekrvovania. Unikátna kombinácia vanilky a kapsaicínu z pálivých papričiek zaručuje výrazný PREHRIEVACÍ efekt, ktorý ešte zesílíte Infralampa alebo zohriatím ošetrovaného miesta. PREHRIEVACÍ efekt Thermolky možné využiť všade, kde je odporúčané suché teplo a tiež pre celkové prehriatie svalov pred športom či pred dlhším pobytom v chlade.

Po užití gél v tenkej vrstve jemne vmasírujte do pokožky v mieste ťažkostí. NEPOUŽÍVAJTE na tvár, v blízkosti očí, na sliznicu ani na poranenú pokožku! Po aplikácii si dôkladne umyte ruky mydlom a teplou vodou! Nepoužívať pri známej precitlivenosti na niektorú použitú účinnú látku! Nie je vhodné pre deti do 3 rokov! Rada: použite pre prehriatie pred športom a vždy, keď je indikované „suché teplo“ Ocenenia: Patentovo chránené

Zloženie:

Aqua, Alcohol Ddenat., Cannabis Sativa Seed Oil, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hydroxide, Vanillyl Butyl Ether, Carbomer, camphor, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Abies Sibirica Oil, Capsicum frutescens Resin, Helianthus annuus Seed oil, D-Limonene.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader