CANNADERM Robátko ochranný krém 50g

CANNADERM Robátko ochranný krém 50g

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005887 , EAN: 8594054230565

CANNADERM Robátko ochranný krém 50g

Cannaderm Robátko ochranný krém 50g

Popis:

Pre celodennú starostlivosť o pokožku detí a dospelých s veľmi citlivou pokožkou v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Prírodná receptúra ​​krému bez obsahu vody, s vysokým podielom maslovníka a bio konopného oleja vyhovuje aj pre najmenšie deti. Pokožka je ihneď po aplikácii krému vláčnejšia, jemnejšia a vytvorený lipidový film ju perfektne chráni pred nepriazňou počasia, chladom, vetrom a pôsobením vlhkosti. Krém je ideálny tiež pre ošetrovanie okolia úst, ktoré chráni pred pôsobením slín a vznikom lišajov (pri cmúľaní cumlíka, fľaštičiek, hračiek a pod.). Krém nie je určený ako prípravok na opaľovanie!

Po užití v tenkej vrstve aplikujte krém na nechránené časti pokožky (tvár, ruky, uši, krk). V zimnom období používajte miesto denného krému. Celoročne na ošetrovanie pokožky okolo úst u malých detí. Ocenenia: CPK bio

Zloženie:

Butyrospermum Parkii Butter, Cannabis Sativa Seed Oil, cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Lavandula Angustifolia Oil, Cymbopogon Schoennanthus Oil, Citral, Geraniol, Linalool, D-Limonene.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader