CANNADERM Mentholka konopné mazanie 200ml

CANNADERM Mentholka konopné mazanie 200ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005867 , EAN: 8594059735621

CANNADERM Mentholka konopné mazanie 200ml

Cannaderm Mentholka konopné mazanie 200ml

Popis:

„Konopné mazanie s chladivým efektom pre svaly, chrbát, kĺby“ Mentholka konopné mazanie s chladivým efektom pre masáže pri svalovej únave, natiahnutých chrbte a kĺboch. Účinná receptúra ​​masážneho gélu obsahuje gaštan, kostihoj, arniku, gáfor, chladivý mentol a zvláčňujúci bio konopný olej. Mentholka je vhodná pre zmiernenie svalovej únavy po športe alebo fyzickej námahe i pre masáž pokožky pri natiahnutých chrbte a kĺboch. Ideálne pre dospelých, športovcov aj pre seniorov pre osvieženie a zmiernenie únavy.

Po užití gél jemne vmasírujte do pokožky postihnutého miesta. Pri masáži nikdy neaplikujte Mentholku na sliznice, poranenú pokožku alebo do blízkosti očí alebo úst. Po aplikácii je nutné si dôkladne umyť ruky. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Ocenenia: Patentovo chránené

Účinné látky:

konopný olej, sibírska jedľa, gaštan, kostihoj, arnika, mentol, gáfor

Zloženie:

Aqua, Alcohol denat., Cannabis Sativa Seed Oil, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Symphytum Officinale Root Extract, mentol, Arnica Montana Flower Extract, Sodium Hydroxide, Carbomer, Eucalyptus globulus Leaf Oil, camphor, Abies Sibirica Oil , Linalool, D-Limonene.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader