CANNADERM Konopka masť 75g

CANNADERM Konopka masť 75g

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005866 , EAN: 8594059735690

CANNADERM Konopka masť 75g

Cannaderm Konopka masť 75g

Popis:

„Pre celodennú starostlivosť o suchú, drsnú a šúpajúce sa pokožku“ Pre celodennú starostlivosť o veľmi suchú, drsnú a šúpajúce sa pokožku u detí aj dospelých. Prírodná receptúra ​​obsahuje vysoké zastúpenie bio konopného oleja a maslovníka, vďaka tomu okamžite účinne zvláčňuje, zjemňuje a upokojuje suchú a citlivú pokožku. Masť sa dobre rozotiera a rýchlo vytvára na pokožke účinný ochranný film, ktorý chráni proti vysušovaniu a vzniku prasklín, drsných, začervenaných alebo svrbiacich miest. Konopka vyhovuje nárokom starostlivosti o pokožku s prejavmi atopie alebo psoriázy.

Po užití masť votrite do miest so suchou, drsnou alebo popraskanou pokožkou. Použite na noc na dokonalé premastenie extrémne suchých miest napr. Pri lupienke alebo atopii. Ocenenia: CPK bio Ideálne pre suché lakte, kolená, päty.

Účinné látky:

konopný olej, maslovník, yzop, šalvia

Zloženie:

Cannabis Sativa Seed Oil, Butyrospermum Parkii, cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Stearic Acid, Palmitic Acid, Hyssopus Officinalis Oil, Salvia triloba Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Helianthus annuus Seed Oil, D-Limonene, Linalool.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader