CANNADERM Cannadent sérum 10x1.2ml

CANNADERM Cannadent sérum 10x1.2ml

CANNADERM Cannadent sérum 10x1.2ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005857 , EAN: 8594054230190

CANNADERM Cannadent sérum 10x1.2ml

Cannadent sérum 10×1.2ml

Popis:

„Sérum pri výskyte aftov a oparov“

Cannadent regeneračné sérum je určený pre priamu starostlivosť o pery a sliznice úst. Patentovo chránená receptúra ​​s antimikro­biálnym účinkom. * Sérum je kozmetický prípravok, ktorý urýchľuje regeneráciu tkanív a prispieva k zmierneniu pocitov pálenie, svrbenie, pnutie a nadmernej citlivosti pier a sliznice úst spojených s výskytom áft, oparov, parodontózy au otlakov od protéz a zubných strojčekov.

Po užití dôkladne pretrepte! Sérum aplikujte priamo na citlivé miesto v ústach alebo na perách. Pocit pálenia, pnutia a nadmernej citlivosti rýchlo ustúpi. Sérum používajte aj niekoľkokrát denne podľa potreby. Odporúčame niekoľko kvapiek séra pridať do pohára vlažnej vody a použiť k výplachu úst. Malé balenie Cannadent séra je ideálny na cesty. Ocenenia: CPK bio, Patentovo chránené

Účinné látky:

konopný olej, klinček, arnika, jedľa sibírska, Tea Tree. Obsahuje alkohol!

Zloženie:

Cannabis Sativa Seed Oil, Alcohol denat., Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Arnica Montana Flower Extract, Melaleuca alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Abies Sibirica Oil, Eugenol, Geraniol, D-Limonene, Benzyl Salicylate.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader