CANNADERM Cannadent sérum 10x1.2ml

CANNADERM Cannadent sérum 10x1.2ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005857 , EAN: 8594054230190

CANNADERM Cannadent sérum 10x1.2ml

Cannadent sérum 10×1.2ml

Popis:

„Sérum pri výskyte aftov a oparov“

Cannadent regeneračné sérum je určený pre priamu starostlivosť o pery a sliznice úst. Patentovo chránená receptúra ​​s antimikro­biálnym účinkom. * Sérum je kozmetický prípravok, ktorý urýchľuje regeneráciu tkanív a prispieva k zmierneniu pocitov pálenie, svrbenie, pnutie a nadmernej citlivosti pier a sliznice úst spojených s výskytom áft, oparov, parodontózy au otlakov od protéz a zubných strojčekov.

Po užití dôkladne pretrepte! Sérum aplikujte priamo na citlivé miesto v ústach alebo na perách. Pocit pálenia, pnutia a nadmernej citlivosti rýchlo ustúpi. Sérum používajte aj niekoľkokrát denne podľa potreby. Odporúčame niekoľko kvapiek séra pridať do pohára vlažnej vody a použiť k výplachu úst. Malé balenie Cannadent séra je ideálny na cesty. Ocenenia: CPK bio, Patentovo chránené

Účinné látky:

konopný olej, klinček, arnika, jedľa sibírska, Tea Tree. Obsahuje alkohol!

Zloženie:

Cannabis Sativa Seed Oil, Alcohol denat., Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Arnica Montana Flower Extract, Melaleuca alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Abies Sibirica Oil, Eugenol, Geraniol, D-Limonene, Benzyl Salicylate.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader