CANNADERM Atopos ošetrujúci krém 75g

CANNADERM Atopos ošetrujúci krém 75g

nedostupné
cena: 8,90 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005854 , EAN: 8594059735713

CANNADERM Atopos ošetrujúci krém 75g

Cannaderm Atopos ošetrujúci krém 75g

Popis:

„Ošetrujúci krém pre celodennú starostlivosť o pokožku s atopickým ekzémom alebo lupienkou“

Atopos ošetrujúci krém pre celodennú starostlivosť o suchú, drsnú a šúpajúce sa pokožku dospelých. Vyhovuje špeciálnym nárokom na kozmetiku pre pokožku s atopickým ekzémom alebo lupienkou. Krém sa ľahko roztiera, nezanecháva mastný film, dobre sa vstrebáva a účinne zjemňuje a zvláčňuje suchá, šúpajúce sa miesta na pokožke. Krém Atopos je možné používať dlhodobo, aj niekoľkokrát denne pre zvláčnenie suchých, drsných miest na pokožke.

Po užití krém jemne votrite do suchých, drsných či olupujúcich sa miest pokožky. Aplikujte aj niekoľkokrát denne podľa potreby. Pre suchú, drsnú, lupiny pokožku odporúčame dennú starostlivosť programom Atopos. Ocenenia: CPK bio

Účinné látky:

konopný olej, rašelina, arnika, panthenol

Zloženie:

Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Glycerín, Peat Extract, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Cannabis Sativa Seed Extract, Panthenol, p-Anisic Acid, Cetyl Alcohol, Lonicera Caprifolium Flower Extract, Lonicera Japonica Flower extract, Xanthan Gum, Inozitol, Lactic Acid, Arnica Montana Extract, Helianthus Anuus Seed Oil, Bisabolol, Lecitín.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader