BUPI Tekutý prací prostriedok 1,5l

BUPI Tekutý prací prostriedok 1,5l Akcia Darček

BUPI Tekutý prací prostriedok 1,5l

skladom

Bežná cena: 5,00 €
akčná cena: 4,90 €

Kód: bupi32418 , EAN: 8585000745332

BUPI tekutý prací prostriedok 1,5l

Popis:

Novorodenec má päť krát tenšiu pokožku ako my dospeláci, čiže jeho pokožka je veľmi citlivá a rýchlo sa podráždi. Rozhodne sa u malých detí nespoliehajte na bežný prací prostriedok, ktorý je agresívny k pokožke a môže spôsobiť alergie. Novou tajnou zbraňou moderných mamičiek je špeciálny prací prípravok s obsahom mydla určený na šetrné pranie dojčenskej a detskej bielizne. Jeho zloženie nedráždi citlivú detskú pokožku a je vhodný i pre alergikov, pretože neobsahuje žiadne enzýmy, fosfáty, farbivá, bielidlá a optické zosvetľovače. BUPI BABY prací prostriedok príjemne vonia, parfum neobsahuje alergény a je vhodný na pranie v práčke alebo ručné pranie.

Dôležitá informácia: Jemná vôňa pridaná do pracieho prostriedku neobsahuje alergény. Prípravok je vhodné použiť pri praní jemných tkanín, predovšetkým hodvábnych a vlnených. Tekutý prací prostriedok má tú výhodu, že sa lepšie rozpúšťa, a preto na tkaninách zostáva po vypraní len nepatrné množstvo prípravku.

Použitie: 0 mesiacov + Určený na pranie detského prádla a jemných tkanín, v ruke alebo v práčke.

Zloženie:

  • 0% parabénov, alkoholu a farbív.
  • Parfum bez alergénov.
  • Dermatologicky testované.
Jana Kleščová

Veľmi príjemný, jemný prací prostriedok s príjemnou vôňou ale dá sa prať len málo znečistené oblečenie. Na plienkach ostali škvrny aj pr prani na 90°C.

veľmi príjemná vôňa,
málo účinný voči škvrnám

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader