BUPI Detský krém proti zapareninám 100ml

BUPI Detský krém proti zapareninám 100ml Akcia Darček

BUPI Detský krém proti zapareninám 100ml

nedostupné

Bežná cena: 2,41 €
akčná cena: 2,39 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: bupi32416 , EAN: 8585000756017

BUPI Detský krém proti zapareninám 100ml

Popis:

Detská kozmetika s obsahom prírodných zložiek

Viete, že pokožka dieťatka je približne päť krát tenšia než u dospelého človeka? Práve preto sa veľmi rýchlo podráždi, alebo sčervená. Bolestivému trápeniu detí však môžete jednoducho predísť s Bupi BABY krémom proti zapareninám. Krém je vyrobený na prírodnej báze, bez minerálnych olejov, čo umožňuje voľné dýchanie pokožky. Panthenol a bisabolol ukľudnia boľavé miesto a spolu s oxidom zinočnatým a prírodnými olejmi vytvoria účinnú ochranu pred vlhkosťou. Predchádza sa tak vzniku zápalov a zaparenín. S Bupi BABY krémom sa zapareniny okamžite vyparia!

Prírodné účinné látky:

Slnečnicový olej – je prírodný olej s vysokým obsahom kyseliny linolovej. Pokožku vyživuje, zvláčňuje a vďaka obsahu vitamínu E ju výborné hojí a regeneruje..

Makadamiový olej má blahodárne účinky na pleť, ako aj na celkové zdravie. Obsahuje veľa účinných látok, z ktorých prevládajú hlavne vitamíny A, B, E, nenasýtené mastné kyseliny, selén a zinok.

Hroznový olej – jedná sa o výnimočný za studena lisovaný olej z hroznových jadierok Pre svoje liečivé a hojivé účinky je bohato využívaný v kozmetickom priemysle. Má protizápalové a antibakteriálne účinky a obsahuje najsilnejší prírodný antioxidant procianidín. Pokožku chráni pred stratou prirodzenej vlhkosti.

Včelí vosk je komplexný materiál zložený z vyše 300 substancií, ktorý má mimoriadne ochranné a liečivé účinky. Vyniká svojím všestranným využitím a dôležité je vyzdvihnúť jeho antibakteriálne a antibiotické vlastnosti.

D-panthenol je vitamín s protizápalovým, upokojujúcim a hydratačným účinkom.

Bisabolol - účinná látka, ktorá je jednou zo súčastí kamilkového extraktu. Má protizápalové, upokojujúce a mierne dezinfekčné účinky a s obľubou sa využíva v kozmetických prípravkoch pre deti.

Použitie: 0 mesiacov +

Nedovoľte, aby sa vaše bábätko cítilo nepríjemne kvôli zaparenej a podráždenej pokožke. Používajte vysoko účinný Bupi BABY krém proti zapareninám bohatý na prírodné oleje pravidelne pri každom prebaľovaní.

Zloženie:

  • 0% parafínov, parabénov, éterických olejov, alkoholu a farbív.
  • Parfum bez alergénov.
  • Dermatologicky testované.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader