BUPI Detský krém proti zapareninám 100ml

BUPI Detský krém proti zapareninám 100ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: bupi32416 , EAN: 8585000756017

BUPI Detský krém proti zapareninám 100ml

BUPI Detský krém proti zapareninám 100ml

Popis:

Detská kozmetika s obsahom prírodných zložiek

Viete, že pokožka dieťatka je približne päť krát tenšia než u dospelého človeka? Práve preto sa veľmi rýchlo podráždi, alebo sčervená. Bolestivému trápeniu detí však môžete jednoducho predísť s Bupi BABY krémom proti zapareninám. Krém je vyrobený na prírodnej báze, bez minerálnych olejov, čo umožňuje voľné dýchanie pokožky. Panthenol a bisabolol ukľudnia boľavé miesto a spolu s oxidom zinočnatým a prírodnými olejmi vytvoria účinnú ochranu pred vlhkosťou. Predchádza sa tak vzniku zápalov a zaparenín. S Bupi BABY krémom sa zapareniny okamžite vyparia!

Prírodné účinné látky:

Slnečnicový olej – je prírodný olej s vysokým obsahom kyseliny linolovej. Pokožku vyživuje, zvláčňuje a vďaka obsahu vitamínu E ju výborné hojí a regeneruje..

Makadamiový olej má blahodárne účinky na pleť, ako aj na celkové zdravie. Obsahuje veľa účinných látok, z ktorých prevládajú hlavne vitamíny A, B, E, nenasýtené mastné kyseliny, selén a zinok.

Hroznový olej – jedná sa o výnimočný za studena lisovaný olej z hroznových jadierok Pre svoje liečivé a hojivé účinky je bohato využívaný v kozmetickom priemysle. Má protizápalové a antibakteriálne účinky a obsahuje najsilnejší prírodný antioxidant procianidín. Pokožku chráni pred stratou prirodzenej vlhkosti.

Včelí vosk je komplexný materiál zložený z vyše 300 substancií, ktorý má mimoriadne ochranné a liečivé účinky. Vyniká svojím všestranným využitím a dôležité je vyzdvihnúť jeho antibakteriálne a antibiotické vlastnosti.

D-panthenol je vitamín s protizápalovým, upokojujúcim a hydratačným účinkom.

Bisabolol - účinná látka, ktorá je jednou zo súčastí kamilkového extraktu. Má protizápalové, upokojujúce a mierne dezinfekčné účinky a s obľubou sa využíva v kozmetických prípravkoch pre deti.

Použitie: 0 mesiacov +

Nedovoľte, aby sa vaše bábätko cítilo nepríjemne kvôli zaparenej a podráždenej pokožke. Používajte vysoko účinný Bupi BABY krém proti zapareninám bohatý na prírodné oleje pravidelne pri každom prebaľovaní.

Zloženie:

  • 0% parafínov, parabénov, éterických olejov, alkoholu a farbív.
  • Parfum bez alergénov.
  • Dermatologicky testované.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader