BUPI Detské mydlo Ultra Soft 90g

BUPI Detské mydlo Ultra Soft 90g

nedostupné
Bežná cena: 0,89 €
akčná cena: 0,80 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: bupi69117 , EAN: 8585000745455

BUPI Detské mydlo Ultra Soft 90g

Bupi Detské mydlo Ultra Soft 90g

Popis:

Jemné Bupi BABY mydlo Ultra Soft s obsahom krému je určené na šetrné umývanie detskej pokožky už od prvých dní po narodení. Mydlo obsahuje mandľový a olivový olej + lanolín. Tieto zložky chránia pokožku pred nadmerným vysúšaním, pred vonkajšími škodlivými vplyvmi, zvláčňujú ju a ošetrujú.

Mydlo Bupi BABY Ultra Soft je balené v pohodlnej krabičke, ktorá umožní jeho opätovné zabalenie a tak ho môžete mať so sebou vždy a všade.

Prírodné účinné látky:

Lanolín sa nachádza v ovčej vlne a svojím zložením je podobný lipidom ľudskej pokožky. Má ochranné vlastnosti, premasťuje pokožku a zabraňuje jej vysúšaniu. Pôsobí aj hojivo a upokojujúco.

Kozmetika s prísadou mandľového a olivového oleja zanechá pokožku jemnú a vláčnu. Oba oleje kožu krásne premastia, hydratujú a vyživia vďaka obsahu cenných látok a vitamínov. Mandľový aj olivový olej sa hodia obzvlášť pre suchú a citlivú pleť, a pre pleť bábätiek.

Použitie: 0 mesiacov +

Suchá pokožka má často tendenciu popraskať. Rýchlym a efektívnym riešením je použitie produktu s obsahom výživných prírodných látok ako sú lanolín, mandľový a olivový olej.

Balenie: 90g

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader