BRITAX Prídavný pás pre autosedačku TopTether Duo Plus

BRITAX Prídavný pás pre autosedačku TopTether Duo Plus

do 2 týždňov
cena: 31,30 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F003511 , EAN: 4000984032918

BRITAX Prídavný pás pre autosedačku TopTether Duo Plus

BRITAX Prídavný pás pre autosedačku TopTether Duo Plus

Popis:

Prídavný pás k autosedačke od značky Britax/Römer z Nemecka

Popruh Top Tether je prídavný popruh, ktorý sa upevňuje zhora a zvyšuje bezpečnosť v prípade nehody. Zmeny normy ECE prinášajú pokrok pre univerzálne systémy upevnenia ISOFIX. Ako doplnok tohto systému musí byť použitý popruh Top Tether ukotvený zhora, ktorý obmedzuje rotačné pohyby detskej autosedačky v prípade čelného nárazu. Autosedačka DUO plus dostala ako prvá detská autosedačka skupiny 1 univerzálne schválenie podľa normy ECE R44/03.

Vlastnosti

  • Prídavný pás
  • Dodatočný kotviaci bod obmedzujúci otočenie sedačky v prípade čelného nárazu
  • Zvyšuje bezpečnosť

O spoločnosti:

Spoločnosti Britax a Römer sú súčasťou jednej rodiny od roku 1978. Dnes tieto väzby ešte viac posilňujeme. Ako jedna značka môžeme ešte lepšie pomáhať rodičom prežívať rodinný život naplno. Kladieme dôraz na prvenstvo, priekopnícku spoluprácu, nepretržitý výskum. V spoločnosti Britax vždy posúvame hranice – aby ste mohli prežívať rodinný život bez hraníc.

Spoločnosť Römer stavia na základoch presného nemeckého strojárstva a vychádza z jedinečných skúseností z práce pre automobilový priemysel. Vo svete bezpečnosti detí počas cestovania je tým, kto nastavuje latku kvality. Minulosť nás spája, ale teraz sa zameriavame na spoločný cieľ – vytvoriť ešte bezpečnejšiu budúcnosť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader