BRITAX Bočná ochrana SICT

BRITAX Bočná ochrana SICT

do 2 týždňov
cena: 50,60 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F003562 , EAN: 4000984113396

BRITAX Bočná ochrana SICT

BRITAX Bočná ochrana SICT

Popis:

Bočná ochrana SICT od značky Britax/Römer z Nemecka

Flexibilná ochrana proti bočnému nárazu. Ochranný prvok proti bočnému nárazu je teraz flexibilný a môžete ho premiestniť na tú stranu, ktorá je najbližšie k dverám. Umožnuje jednoduché použitie v rôznych automobiloch a tiež poskytuje viac priestoru spolucestujúcim.

**Technológia Adjustable Side Impact Cushion Technology (SICT) poskytuje špičkovú ochranu proti bočnému nárazu a je teraz nastaviteľná. Možno ju teda použiť na strane najbližšie k dverám, čím sa uvoľní miesto pre ďalšieho cestujúceho. **

Vlastnosti

  • Ochrana proti bočnému nárazu
  • Jednoduché použitie v rôznych automobiloch
  • Kompatibilná s autosedačkami: KIDFIX SL, KIDFIX SL SICT, KID II

O spoločnosti:

Spoločnosti Britax a Römer sú súčasťou jednej rodiny od roku 1978. Dnes tieto väzby ešte viac posilňujeme. Ako jedna značka môžeme ešte lepšie pomáhať rodičom prežívať rodinný život naplno. Kladieme dôraz na prvenstvo, priekopnícku spoluprácu, nepretržitý výskum. V spoločnosti Britax vždy posúvame hranice – aby ste mohli prežívať rodinný život bez hraníc.

Spoločnosť Römer stavia na základoch presného nemeckého strojárstva a vychádza z jedinečných skúseností z práce pre automobilový priemysel. Vo svete bezpečnosti detí počas cestovania je tým, kto nastavuje latku kvality. Minulosť nás spája, ale teraz sa zameriavame na spoločný cieľ – vytvoriť ešte bezpečnejšiu budúcnosť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader