BRITAX Adaptér Click&Go na kočík B-Agile 3,4

BRITAX Adaptér Click&Go na kočík B-Agile 3,4

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F003645 , EAN: 4000984113952

BRITAX Adaptér Click&Go na kočík B-Agile 3,4

BRITAX Adaptér Click&Go na kočík B-Agile 3,4

Popis:

Adaptéry CLICK & GO B-AGILE 3, 4 od značky Britax/Römer z Nemecka

CLICK & GO Systém BRITAX sa skladá z dvoch do seba zapadajúcich dielov, ktoré vytvárajú bezpečné upevnenie medzi Britax kočíkmi, dojčenskými autosedačkami a príslušenstvom. Kočík má integrovaný (vstavaný) prijímač a detské autosedačky a príslušenstvo sú vybavené konektorom, ktorý sa vloží do kočíka. Tieto zámkové kusy umožňujú rýchle a bezpečné upevnenie, bez toho aby ste museli kupovať ďalšie Adaptéry.

Vlastnosti

  • Adaptéry
  • Pre pripevnenie kompatibilnej autosedačky / korbičky k vášmu kočíku
  • Jednoduchá manipulácia

Technické údaje:

  • Materiál: Plast
  • Farba: Black

O spoločnosti:

Spoločnosti Britax a Römer sú súčasťou jednej rodiny od roku 1978. Dnes tieto väzby ešte viac posilňujeme. Ako jedna značka môžeme ešte lepšie pomáhať rodičom prežívať rodinný život naplno. Kladieme dôraz na prvenstvo, priekopnícku spoluprácu, nepretržitý výskum. V spoločnosti Britax vždy posúvame hranice – aby ste mohli prežívať rodinný život bez hraníc.

Spoločnosť Römer stavia na základoch presného nemeckého strojárstva a vychádza z jedinečných skúseností z práce pre automobilový priemysel. Vo svete bezpečnosti detí počas cestovania je tým, kto nastavuje latku kvality. Minulosť nás spája, ale teraz sa zameriavame na spoločný cieľ – vytvoriť ešte bezpečnejšiu budúcnosť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader