Loading
Loading

BRIGHT STARTS Chodítko 3v1 Ford F-150 Pink 6m+, 11 kg

BRIGHT STARTS Chodítko 3v1 Ford F-150 Pink 6m+, 11 kg

nedostupné
Cena 89,99 €

Kód: F054384 , Dodávateľský kód: 11000-1 , EAN: 074451110007 , Značka: Bright Starts

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

BRIGHT STARTS Chodítko 3v1 Ford F-150 Pink 6m+, 11 kg

Tešíte sa na prvé krôčiky vášho dieťatka alebo už máte doma skúseného chodca? Alebo dokonca oboch? S chodítkom 3v1 Ford F-150 si užijete mnoho rodinnej zábavy, ktorá umožňuje zvládnuť kroky vášho dieťaťa v každej fáze.

Tri spôsoby využitia, resp. tri spôsoby hier, robia chodítko 3v1 Ford F-150 jedinečným. Tieto tri režimy umožňujú, že chodítko bude rásť spolu s vašim dieťaťom a pomôže mu zvládnuť chôdzu v každej jeho etape. S chodítkom 3v1 Ford F-150 sa môžu hrať a rozvíjať svoje zručnosti aj dve deti súčasne.

Jedno dieťa sa môže hrať v základnom režime jazda v štýlovom aute, aby si podporilo hrubé motorické zručnosti a pokročilejší chodci môžu používať režim tlačenia a chôdze. Ak chcete použiť režim tlačenia a chôdze, jednoducho zdvihnite operadlo na tlačenie a premiestnite auto mimo základného chodítka. Vysoké operadlo poskytuje podporu a pohodlie pre dieťa na stabilizáciu postoja a pri trénovaní pohybových a uchopovacích schopností.

Nielen vzhľad štýlového auta ohúri vaše deti, ale aj nápaditá hra s originálnymi elektronickými zvukmi nákladného auta, svetlom, riadením, volantom, ktoré deti milujú umožňuje, aby sa deti hrou naučili viacerým zručnostiam. Odnímateľný pultík s volantom obsahujúci zvukové a svetelné efekty je možné použiť aj pre podlahové hranie alebo na cesty.

Konštrukcia chodítka zabezpečuje jednoduché skladanie, skladovanie a aj prenášanie. Rovnako jeho udržiavanie nie je náročné, sedacia časť sa dá ľahko vyňať a vložiť do práčky a zvyšné miesta sa jednoducho dajú poutierať. Bezpečnosť je posilnená gumovými kolieskami, ktoré brzdia, a robustným rámom. Možnosť nastavenia rámu chodítka do troch výškových polôh zabezpečuje správny vývoj vášho dieťaťa, pretože udržuje chodidlá vo výbornej polohe.

Charakteristika:

 • 3 spôsoby hrania (štýlová jazda autom, režim tlačenia a prechádzky a obidva režimy súčasne )
 • 3 režimy zabezpečia, že chodítko rastie spolu s vašim dieťaťom
 • model je v červenom prevedení, aby štýlovo pasoval k vašim malým fešákom
 • pre použitie režimu tlačenia a prechádzky, jednoducho zdvihnite operadlo na tlačenie a premiestnite auto mimo základného chodítka
 • vysoké operadlo poskytuje podporu a pohodlie pre dieťa
 • nápaditá hra s originálnymi zvukovými tlačidlami, svetlom, riadením, volantom
 • odnímateľný pultík s volantom je možné použiť aj pre podlahové hranie alebo na cesty
 • jednoduché skladanie, skladovanie a aj prenášanie
 • sedacia časť sa dá ľahko vyňať a vložiť do práčky
 • možnosť nastaviť rám chodidiel na tri rôzne výškové polohy
 • chodítko je vhodné pre deti vo veku od 6m+

Rozmery : 64 cm x 73 cm x 50 cm

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader